Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Passat B5 Variant 1998

 o Navštíveno 3612x o
o 09.04.2014, 18:49 | Aladin
Ahoj,

rád bych se zeptal, zda někdo řešil do pašíka repro do dveří. Rád bych originál repra po smrti nahradil něčím poslouchatelným. Dveře mám v plánu vytlumit.
Nicméně - zvolit pod reprák MDF podložku? či jiné řešení? není tam třeba nějakých větších úprav jako řezání do dveří? Jaká repra zvolit - montážní hloubka kvůli stahování okna.

Velice díky za cenné rady


o 10.04.2014, 16:13 | CarMedia.cz (P)
b5ka je naprosto v pohodě. Postačí ti tyto MDF podložky [ Link ] a prakticky jakékoliv reproduktory 165 mm (hloubka je tam fakt v pohodě). Nevím, jestli plánuješ externí zes, nebo jen na rádio, pokud na rádio, mrkni na tyto eXcrusiony, opravdu velmi povedené reproduktory [ Link ]

Pakliže jsi omezený rozpočtem, jsou nyní za fajn kačky například JBL GT6-6C, které ty originály 100% nahradí. [ Link ]
o 10.04.2014, 17:16 | Aladin
Díky za tip. jen mě vždy napadlo, zda ty MDF podložky nevadí origo krytkám na tapecy? chtěl bych, aby repro bylo schované, ne aby bylo schované.
Uvažuju, že to na nějaký slabší čtyřkanál hodím :)

nezahrajou [ Link ] repra lépe, než ty, které jsi sem házel?

popř: [ Link ]

?

Díky!
o 10.04.2014, 18:33 | CarMedia.cz (P)
Vibe jsou velmi podprůměrné reproduktory a určitě zdaleka nezahrají tak, jak zmiňované eXcrusiony nebo MTX, které si nadhodil sám. MTX RTS652 jsou velmi populární s velmi dobrou citlivostí, ale prostě hrají jinak jak eXc. Mají z vrchu neořezaný středobas a v určitých místech prostě pak ten střed není tak čitelný. Máme v panelu jak RTS, tak eXc a pokud ti nevadí 4 stovky rozdíl, šel bych do eXc.
o 11.04.2014, 16:00 | Aladin
cenový rozdíl mi až tak nevadí :)
ještě se teda zeptám na ty MDF podložky - nevadí origo krytkám, co jsou na tapecích? rád bych krytky zachoval.
Díky!
o 11.04.2014, 20:54 | CarMedia.cz (P)
Nevadí, z venčí zůstane vše originální.
o 12.04.2014, 11:32 | rebel
kroužky se vejdou v poho nemej strach nejaky 2 cm bez obtíží a da se zevnitr tapecaku ubrousit ty pricky a z venčí to nebude videt
o 12.04.2014, 12:30 | fredh
jak píše rebel, já mám 25mm podlozky a je to bez problému.
o 12.04.2014, 20:23 | Aladin
super :)

ještě se zeptám znalců na repra: [ Link ]

slyšel jsem na ně docela kladné ohlasy... ale předpokládám, že jako ty MTX, co jsem tady házel, nebo eXc to asi nebude :)
o 12.04.2014, 21:23 | CarMedia.cz (P)
Autoteky jsou základní třídou reproduktorů. Za ty kačky taky nehrají tak zle. Je to prakticky totožný systém, jako Renegade, jen má na sobě jiné samolepky, viz: [ Link ]
o 12.04.2014, 22:03 | Aladin
ale eXc budou asi hodně jiné kafe, co?
o 23.04.2014, 19:09 | Aladin
Možná mám blbé dotazy, ale kdo se neptá, neví... :)

rozhodl jsem se pro ty eXc repra. Budou se montovat do MDF podložek a dveře se vytlumí. a můj další dotaz - výškový reprák bude pasovat místo původních výšek?
o 23.04.2014, 19:13 | CarMedia.cz (P)
Ano, výškáče vyjmeš z domečků, v kterých jsou standardně nasazeny a samotné je vsuneš do trojuhelníčků. Přes ně nasadíš onu vatu, kterou tam máš i teď a narazíš zpět. Žádného extra zásahu se nemusíš obávat.
o 23.04.2014, 19:43 | Aladin
oukej, super, díky az rady. Obával jsem se jiného průměru repráčku :)
o 23.04.2014, 19:47 | EdTV
Přidám svojí trošku do mlýna. Přikláním se k tomu co píše Revilo. Vibe v žádném případě nebrat, tedy alespoň řadu slick. Měl jsem co k dočinění se subwooferem a jako byl jsem nemile překvapen, když mi ho kamarád přinesl, že mu zasmrděl a já ho rozebral. Totální shit, za ty peníze se dá pořídit daleko lepší zboží... Nepoměr cena/výkon(kvalita)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3153 sekund.