Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > bouchani v sub. pomoc

 o Navštíveno 2699x o
o 10.04.2014, 11:21 | freshjive
Zdravím všechny. jsem tu novej tak snad nedělám něco špatně. Mám problém s radiem pioneer, když ej zapojím do auta hraje normálně, ale jakmile zapojím kterýkoli chinch od zesíku začne mi v pravidelných intervalech bouchat do sub. nevím proč to dělá, proto tento dotaz ať mi někdo poradí. ten pineer ma pouze a zapojení + , - a batery + kterej je ale rozdovejný. REM jsem zapojil na spínací +. Mé staré autorádio blaupunkt má na zapojení více drátku, které i souhlasí s barvama meho iso v autě tudíž tam není co zmrvit. a přes něj normálně sub hraje. prosím o pomoc v čem může být problém. díky


o 10.04.2014, 14:19 | clown
chapu-li dobre:

samotny Pio jen na repro OK, pripojis zes pro sub a kope to..,

1. prodrenej signal ? na jine radio to jede ??? :?
2. remote prizemneny ? ne ze by se mi to nestalo, kdyz se mi prosek remote na karoserii
3. zesik, jinej zes si zkousel ? kontrola napajeni zesiku ? to ze se zes rozsviti,neznamena, ze je dobre zivenej

4. taky to muze byt odpaleny Pio ... :( coz je bezne ..

teda nebudu strasit :)

mas modrej remote out,
zlutej + cervenej na napajeni .. (dle auta, to muze byt prohozeny)
cernej minus ..

vic te ted asi trapit nemusi ..
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3225 sekund.