Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Starsi radio Becker

 o Navštíveno 3149x o
o 12.04.2014, 22:33 | cin | Upraveno: 2014-04-12 22:34:06
Ahoj kluci, prosim o radu zkusenejsi , ma tohle radio jeste nejakou cenu, nebo ho mam hodit do popelnice ? Jedna se o Becker DTM s navigaci, MP3 asi neumi, nekousel jsem, ale napsane to nikde neni , tak asi ne. Obycejne CD hraje normalne, navigaci jsem nezkousel, neumim nemecky, navigacni CD k tomu nejake je. Koupil jsem to s autem, dovoz Nizozemi, radio pise a mluvi nemecky, navod nemam. Po zastavbe noveho ozvuceni u Revilo mi zbylo. Poradte prosim

foto k příspěvku  od cin



o 13.04.2014, 19:34 | TROY
pokud je to s kodem a funkční tak litr za to určo dostaneš
o 13.04.2014, 23:21 | 1morok
keď sa pozriem aké šunty idú na bazos.cz po 3t. tak litr je super kúpa
za litr si neviem predstaviť lepšie hrajúce autorádio.
navi zastaralé, ale to ajtak nikoho nezaujíma.
o 14.04.2014, 09:33 | tommas
ideální do youngtimera. Jazyk by měl jít v menu přehodit na angličtinu (mě to šlo). Jakou má barvu podsvícení?

Někde na ebay byly redukce na USB MP3 místo changeru.
o 14.04.2014, 10:08 | Cviklik
Jak ho budeš chtít prodat tak mi napiš do emailu(cvikla@email.cz)cenu a odkud jsi.Možná bych ho vzal.Dík.
o 14.04.2014, 14:52 | CervinVega
jake ma podsviceni?
o 14.04.2014, 16:00 | Pavel 528
zelene a uz jsem ho koupil..o))
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3534 sekund.