Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Pioneer deh80prs modry zub

 o Navštíveno 4017x o
o 17.04.2014, 18:47 | Fonfy
Caute, ma niekto skusenosti s prehravanim hudby cez bluetooth? Sparoval som iphone 4s a pustil hudbu. Chcel by som vsak aby sa radio sparovalo tak, aby som mohol pretacat a prepinat skladby, najlepsie keby som ich priamo na radiu videl a mal tam zoznam, neda sa to ? Alebo cez nejaku alpikaciu? dik :)


o 17.04.2014, 19:46 | hotdog
mě to s ericssonem xperia funguje. přepínám písničky normálně na rádiu
o 17.04.2014, 19:51 | Fonfy
jj presne so starou malou xperiou to islo na kamosovom mobile. aspon sa mi zda ze som to tam vedel prepnut a pretacat, cize to bude problem iphonu (ios7?) alebo treba upgrade radio. Kazdopadne skuste niekto poradit ak mate skusenost. Nieco som uz cital na nete, ze to niekomu s IOS 5 islo a s IOS 6 a 7 uz nie a mal vraj aj problemy s vypadkami a odpajanim. Je to viac menej taky detail ale bolo by do buducna fajn keby to fungovalo, dik.
o 18.04.2014, 16:03 | hotdog
a co bys čekal od iphonu :-)
o 21.04.2014, 19:32 | Milhauzz
Mám to samé (tj. 80PRS a iTelefon 4). Na káblu pohoda, navíc sem koupil držák od Broditu (na iTelefon3 ve výprodeji za 260kč a zrovna i nabíjím). BT audio sem zkoušel jen tak ze zvědavosti, hraje to, ale jak je to s přepínáním a zobrazováním nevím. Na iTelefonu mám spíš jen mluvené slovo. Zbytek mechanika/usb.

Můžu vyzkoušet jak se mi vrátí žabožrout ze servisu. Pokud teda autoelektrikář nespáchal sebevraždu :)
o 21.04.2014, 22:17 | Fonfy
diky za info daj potom vediet :)
o 22.04.2014, 17:18 | Fonfy
OT: Chcem sa spytat, ci sa neda lacno kupit nejaky externy maly dotykovy monitor (3 palce?), ktory by sa dal napojit na radio (dal?) a zobrazovalo by sa na nom vsetko to co na displeji radia..rozmyslam nad tym, este som take nic nevidel, bolo by to celkom super nic take neexistuje? Nejaky taky externy displej co by mal aspon 10 riadkov ? Nemusi byt v podstate ani dotykovy, staci ovladanie na radiu. Da sa toto vobec nejako realizovat do buducna?
o 22.04.2014, 17:41 | sonyk02
Kup si rovnou nějaky 2DIN radio s dotykem a nemusíš vymýšlet takovéto komplikované blbosti.Do Fabie se ti vejde pekne.
o 22.04.2014, 19:30 | TommyDS
Fonfy: nepravdepodobne, plus nechapem ako by sa mohlo na tom externom display zobrazovat viac info, ako na primarnom display ...
o 22.04.2014, 21:46 | Fonfy
to je pravda..no nic tak kaslat nato bol to iba napad, akoze ten maly display staci a 2 DIN nekupim tak dobre ako je 80prs takze nad tym ani nerozmyslam
o 23.04.2014, 07:40 | Milhauzz
Ty vole, ty ses hodně zasnil :)
o 29.04.2014, 23:30 | Fonfy
Nikto iny nema nejake info? V tom 4S je IOS 7.1.1 a ked ho pripojim cez bluetooth a pustim skladby, tak na radiu nevidim playlist ani nemozem prepinat na dalsiu skladbu. Dufam, ze sa to nejak bude dat riesit. Este to vyskusam cez kabel, ale to by malo byt vsetko ok.
o 30.04.2014, 15:46 | Milhauzz
Tak jsem to zkoušel, Deh80-PRS je dle mého jen Bluetooth Audio přijímač, nic víc, nic míň. S kabelem je to obousměrné - navíc nabíjíš. IOS jsem taky upgradoval na 7.1.1 a vypadá to, že odpadl problém při občasném nepřipárování.
o 30.04.2014, 16:15 | mr.brain
No, nebude to tím iPhonem? Protože já mám Lumii 800 a AD2P mi funguje jak s BT modulem na Alpině 9884, tak na nějakým Sencoru a u obou jdou normálně přepínat skladby - nejdou celý alba, ale po skladbách to jde.
o 30.04.2014, 23:00 | Fonfy
Ved prave mne sa zda ze je to problem noveho IOS

btw: iphone sa cez kabel teda aj nabija? musim to skusit. Myslel som si ze usb dava iba 500mA ?
o 01.05.2014, 17:19 | Fonfy
tak aktualizoval som BT firmware takze skusim co to urobi.
o 02.05.2014, 08:57 | Milhauzz
USB tu dává 1A - tedy alespoň co říká manuál. Na chvilku jsem zapátral v paměti a něco mi říkalo, že jeden port je silnější a druhý ne, boužel nemám teď moc času no googlení, tak sem si to nepotvrdil. Je pravda, že nabíječky pro iTelefon bývají silnější, alespoň dle popisu. Ale protože je dneska všechno z číny, tak je nabíječka tak silná, jak si číňan usmyslí a co tam napíše. Dneska člověk nemůže věřit ničemu. Takže se tu spoléhám na praxi, která funguje.

Jak se tak na to dívám, tak jen přehrávání bez funkcí = A2DP Blutetooht profil. S přepínáním skladeb a dalšíma funkcema jde o AVRCP Bluetooth profil. Takže bych asi bádal tam.

mr.brain je to možný, co tak sleduju, tak iTelefon zrovna není BT etalon :) Ono jestli to spíš nebude tím, že od těch telefonů chcou lidi moc. Já už tyhle věci neřeším, nefunguje jedna věc tak to rozjedu jinak. za každou cenu, jako Fonfy se nesnažím obě věci mít funkční jen proto, že tam jsou. To bych pak neudělal v životě nikdy nic :)
o 02.05.2014, 13:05 | Fonfy
A2DP myslis akoze v radiu? Lebo skusal som tam nejaku xperiu a sice skladby mi neukazovalo, ale pretacat islo.
Co som cital na nete tak viem, ze by to mohol byt problem noveho IOS, tak neviem, ale uz neriesim. Vcera som skusal cez kabel ale priznam sa nevsimol som si ci sa nabija, ale asi skor nie :/ Musim to skusit este raz..btw mam to pripojene do USB 1. Ak USB 2 dava 1000mA tak by to bolo super. Tym padom by mi to malo zobrat aj externu pamat ktora bude vo FAT32 nie??? Tej pamati bude stacit 1000mA? Len by som este rad zistil ktory usb port tych 1000mA dava. Prakticky to tak lahko nezistim nakolko k usb2 sa nedostanem tak lahko...radio mam zabudovane na pevno.
o 02.05.2014, 14:36 | Milhauzz
Pio umí oba dva protokoly. Já si na Piu hodně oblíbil WAV z USB. K tomu stačí USB 16-32GB flash paměť. Sám používám 16GB a jsem spokojený. Říkal sem si, že už mě jaksi nebaví vypalovat CDčka, tak bych koupil pár SD karet a bude. Jenže se k tomu furt jaksi nemůžu dokopat :) Samotný USB flash paměti moc nežerou, problém by asi nastal s externím diskem, ale ten jsem nezkoušel. Přemýšlel sem i nad wifi ssd řešením, s tím že bych přes wifinu na ten ssd disk kopíroval wavy, pokud by bylo auto v garáži. Pak sem se na to ale vysral, čím víc harpáků je v autě, tím víc možných problémů, kde se to může srát.
o 03.05.2014, 02:58 | Fonfy
fuuha wifi ssd pocujem prvykrat tak nato sa musim kuknut :) inak mas pravdu asi by bolo najlepsie si kupit 2-3 sd karty a vsetko pustat vo WAV :)
o 22.05.2014, 21:20 | MAX
32gb USB flashka by mi bohate stacila - da se to prippojit i k ////A 9835?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3541 sekund.