Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > R: Bluetooth rádio vs. handsfree

 o Navštíveno 3499x o
o 27.09.2014, 20:51 | TicTac
Ahoj kluci,
Je tady někdo šikovný, kdo mi fundovaně poradí s otázkou, co je lepší? Potřebuju v novém autě vyřešit Bluetooth a váhám mezi dvěma variantama:
1) Vyhodit stávající Alpine na CD a koupit autorádio s vestavěným Bluetooth.
2) Nechat Alpine na CD a dokoupit handsfree Parrot.

Pro první variantu mluví jednoduchost instalace, ale pro druhou moje vrozená podezřívavost ke všem all-in-one řešením.

Abych byl konkrétní, tak:
Rádio by mělo být asi:
[ Link ]
Handsfree by bylo asi:
[ Link ]


o 27.09.2014, 21:08 | mr.brain
Co je to za Alpine? Co k ní koupit prostě BT modul?
o 27.09.2014, 21:21 | TicTac
Je to stará mašina a ještě k tomu je to jen výrobek Alpine pro automobilku, takže "dovybavení" bych úplně vyloučil.
o 27.09.2014, 21:22 | TicTac
Pokud se tady debata skloní k novému autorádiu, tak dodávám i druhého kandidáta do finálního výběru:
[ Link ]
o 28.09.2014, 19:51 | Toxxx
Ja by som šiel cestou jednoduchosti instal. Funguje to v pohode. [ Link ]
o 28.09.2014, 21:40 | cendler
pokud ti to rádio co máš vyhovuje, tak bych šel do parrota, pokud ne, tak nové, hlavně aby mělo součástí mikrofon
o 29.09.2014, 22:32 | TicTac
Děkuji za dosavadní komentáře - ale šlo mi spíše o funčnost... funguje Bluetooth handsfree integrované ve výše uvedených rádiích hůře/stejně/lépe než výše uvedené handsfree Parrot? Ideálně někdo, kdo může porovnat z vlastní zkušenosti nebo někdo z prodejců, motnážníků...
o 30.09.2014, 16:28 | Toxxx
Ja som za rádio. Už som trhal von parrota a dával obyč rádio s BT a fungovalo to dobre. Neviem čoho sa bojíš. Nemáš niekoho známeho s BT rádiom že by si si obrázok urobil sám ?
o 30.09.2014, 20:57 | TicTac
Toxxx: díky, to jsem chtěl slyšet - vytrhal Parrota a nahradil rádiem s BT.
Víš čeho se bojím? Měl jsem SONY s BT a fungovalo tak nahovno, že jsem radši vozil HF v uchu, proto se prám jestli má někdo zkušenost s výše uvedenými rádii...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3116 sekund.