Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Autoradio Peugeot 206

 o Navštíveno 4365x o
o 28.09.2014, 13:16 | Cpt._Redeemer
Dobrý den
Mám auto Peugeot 206 r.v. 2000
Rozbilo se mi rádio a potřeboval bych koupit jiné. Problém je v tom, že nevím jaké vybrat. Nejde mi přimo o určité radio, ale jen o to aby mi tam pasovaly konektory.
Nyní je v autě toto radio:

[ Link ]

To radio má ještě ovládání u volantu takovou páčkou, to bych chtěl zachovat.

Chci se tedy poptat jestli je potřeba nějakých redukcí na nové ráido apod. věci, abych ho mohl zapojit a ještě zprovoznit tu ovládací pačku u volantu. Vůbec se v tomto nevyznám, nemám s autoradii žádné zkušenosti.
Děkuji za případné odpovědi :)


o 01.10.2014, 15:27 | páčka
na ovládání pod volantem potřebuješ tento adaptér

[ Link ]

dále k ovládání pod volantem kabel na propojení s rádiem konkrétní značky kterou si vybereš

[ Link ]

napájení na anténu potřebuješ každopádně

[ Link ]

rádio si vyber tak aby mělo ISO konektory
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3159 sekund.