Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Repro do dveri C4

 o Navštíveno 3923x o
o 29.09.2014, 21:27 | faxo
Caute, aby som vas dlho nezdrziaval, pokusim sa to skratit co najviac. Auto- Citroen C4/2009, radio original PSA RD4, asi 4*50W. Chcem vymenit len predne repro vo dverach za nieco s lepsim zvukom, hlavne krajsie a hlbsie basy, lebo povodne repraky pri nizsich tonoch vobec nestihaju.Viem ze subwoofer to nikdy nebude. Vysky na palubovke by som chcel nechat povodne, s tymi problem nemam. Nechcem pouzit zosilovac, a tiez mat co najmenej prace.(na favorite som sa vyblaznil dost,no uz sa mi to nechce) Cize 16,5cm skor koaxialne repraky. cena az tak nerozhoduje, ale zase viac ako 150 eur za jeden par reprakov sa mi dat nechce, cize tam je asi moj strop. Pouzit izolaciu do dveri? Cely den luskam vsetky mozne fora, googlim, ale fakt neviem ktore si vybrat. Poradte mi prosim nieco konkretne podla vasich skusenosti.za kazdy tip vopred dakujem.


o 29.09.2014, 21:36 | TommyDS
Hladaj repraky s vyssou citlivostou, pokial chces nechat origos radio. Urcite by som v tvojom pripade isiel do kompo-setu a vymenil aj vyskace...
Tlmenie mozes pouzit Gladen, pripadne SilentCoat [ Link ]
Co sa tyka reprakov, pokial chces na origos radio tak by som skusil:
- Powerbass S60C [ Link ]
- uDimension EL Comp 6 [ Link ]
A samozrejme stredobasy osadit do MDF kruzkov ...
o 29.09.2014, 21:53 | faxo | Upraveno: 2014-09-29 21:55:55
Hej, chcem tam nechat povodne radio, aj kvoli ovladaniu na volante atd...pozeral som Helix esprit E106(P236 PRECISION - trosku drahsie), DLS, ale aj Pioneer TS-E1702is pripadne Alpine SPR-60. Fakt neviem ako zistit ktore su pre mna najvhodnejsie. Tie MDF kruzky potrebujem k comu? Cize asi spravne chapem ze s povodnym radiom bez zosika sa neoplati tam pchat nieco lepsie a drahsie...
o 29.09.2014, 22:00 | TommyDS
MDF kruzky tam potrebujes kvoli uchyteniu - nebudes ich predsa davat priamo na plech...
Ten Pioneer by som vynechal, ostatne OK, ale pokial ides do tejto kategorie tak by som bral Morel Maximo [ Link ]
o 29.09.2014, 22:19 | faxo
Ten Morel Maximo nevyzera zle, dakujem. Ale urobil by som velku chybu keby som nechal na palubovke povodne vysky a do dveri kupil koaxialne repro so zabudovanymi vyskami? Co tym pokazim? Ci je to fakt blbost?
o 29.09.2014, 22:26 | Fonfy
je to blbost ti to bude cele hrat zo spodu
o 30.09.2014, 08:58 | faxo
Tak ak nemate nikto dalsi navrh, asi pojdem objednat tie morel maximo, ale este som nasiel DLS Performance C6A, maju v specifikaciach vyssiu citlivost, co si myslite.
o 30.09.2014, 10:36 | LUPYtrans
Kolega z roboty ma tieto na radiu a hraju prekvapivo dobre aj na basoch. Urcite to bude aj tym, ze maju 3 ohmy, cize radio im da o nieco viac vykonu + dobra citlivost [ Link ]
Skus sa poobzerat po niecom takom... Radio slape do dvoch ohmov. Cim nizsi odpor, tym vyssi vykon, cize lepsie "komunikuju" repra s radiom (vykonovo).
o 30.09.2014, 10:57 | CarMedia.cz (P)
Maximo na spodky moc dobrá volba není, obzvláště ne na autorádio.. C6A máme i v panelu a hrají o poznání vyrovnaněji, zajímavěji.
o 30.09.2014, 12:25 | faxo
Tak sa rozhodujem medzi Morel Maximo 6 za 100e alebo DLS C6A za 120e.
o 30.09.2014, 19:59 | Jardoss
Ja mám Maximo asi pol roka a musím povedať, že bez zosíku by to nebolo ono + basová zložka je dosť slabá zato zahrajú pekný stred a aj výška nie je najhoršia bass dopĺňam wooferom
o 30.09.2014, 22:03 | faxo
tak dobre, idem do DLS
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3262 sekund.