Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Autorádio a telefon

 o Navštíveno 3311x o
o 23.11.2014, 18:02 | endru.ondra
Jelikož již mám dlouho dobu v autě svoji alpinu 9880 a jsem momentálně spokojený, přesto plánuji výměnu dříve či později.
Atak můj dotaz zní, chtěl bych si propojit telefon s rádiem abych si mohl pustit internetový rádio, u všech telefonů je to přez aux ale najde se nějaký operační systém(například apple) který to uměl přez usb kabel?
A nebo klidně i přez modrý zub stím že by ho usb nabíjelo


o 23.11.2014, 21:01 | noclue | Upraveno: 2014-11-23 21:02:27
skus pozret 6to8 a bluetooth adapter, tam sa nieco o BT-streamingu pisalo, cize su tam moznosti, ale tiez je dost kritiky, raz sme to skusali u kamosa a nepodarilo sa nam to rozchodit v dobrej kvalite.

na apple lightning konektor je dock, teda viacero, ktore ti daju signal cez koax alebo optiku (Pure20)

este ma napadli appradia od pio etc, pozri tie
o 23.11.2014, 23:24 | endru.ondra
od Pia jsou 2 DIN a to do auta nedam, takže jedině prez bluetooth ale tam kvalita nic extra. Takže zbývají jen možnost prez koax
o 24.11.2014, 18:21 | Diner
Na 1 DIN Pioneer DEH 80 PRS, pripadne pokud nepotrebujes ridit aktiv, tak DEH-X9600BT.
Mel jsem tu 80 a treba z iPodu slo hrat primo pres USB (rozumej treba systemove zvuky, ne ze storage) pres apple kabel. Bluetooth stream taky sel, ale na lepsi sestave to je hodne poznat.
o 24.11.2014, 19:52 | endru.ondra
Diner : DEH-X9600BT to nevypadá špatně
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3205 sekund.