Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Změna podsvícení displaye ALPINE

 o Navštíveno 4230x o
o 25.11.2014, 22:58 | dvoris
Ahojte,po té co jsem chvíli hledal zde na foru jsem nenašel to co potřebuji,a sice jestli je zde nějaký šikovný člen který dokáže změnit barvu podsvícení displaye u autorádia ALPINE.
Kdyby někdo měl typa na konkrétní osobu nebo přímý telefonický kontakt byl bych vděčný.Potřeboval bych změnu z bílé na oranžovou.
Děkuji


o 25.11.2014, 23:10 | skoki
presne to chcem riešiť aj ja. Zatiaľ som na to nikoho nezohnal, jeden chalan pri Bratislave to robí ale kvôli času sa do toho nechcel pustiť. Ak niekoho nájdeš rád by som sa pridal :-)
o 26.11.2014, 17:33 | djintel
a co toto: [ Link ]

[ Link ]
o 26.11.2014, 19:56 | endru.ondra
jakou potřebuješ barvu? a co je to za typ alpiny?
o 26.11.2014, 21:10 | dvoris
Je to ALPINE CDE 111-R.Mám ho v BMW E30.Jsem s ním spokojený ale rád bych kdyby display ladil s podsvícením v autě které je oranžové.Nejsem nějaký audiofil ale mám rád kvalitně reprodukovanou hudbu což mi vůbec dobový Blaupunkt Bologna který jsem tam teď pořídil nesplňuje.Sice ladí s interiérem ale to je tak všechno:-( U nás na E30 klubu se znám taky s jedním členem co to umí,ale je krajně nespolehlivý,proto jsem se zkusil s prosbou obrátit na zdejší odborníky
[ Link ]
o 26.11.2014, 23:25 | Pavel 528
vse jde udelat,jen otazka ceny
o 30.11.2014, 17:04 | dvoris
Proto píšu,pokud to někdo svede tak za kolik a za jak dlouho,pokud to nebude za cenu radia tak bych s tím neměl problem
o 06.12.2014, 18:53 | dvoris
Nikdo nic?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3579 sekund.