Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Problém se zapojením zesilovače

 o Navštíveno 4125x o
o 26.11.2014, 17:22 | mat96
Dobrý den mám problém se zapojením zesilovače a výsledné kvality zvuku ze subwooferu. Přibližně před půl rokem jsem pořídil dvoukanálový zesilovač Voice Craft 500w jelikož mám v kufru zásuvku 12V tak jsem ji použil k napájení zesilovače udělal jsem to tak že jsem normálně připojil klasickýho samce do 12v zásuvky a na plus dal pojistku. Subwoofer jsem zapojil na jeden kanál zesilovače. Vše hrálo parádně ale už mě přestalo bavit pokaždé chodit do kufru a vypínat zesilovač vypojenín ze zásuvky a tak jsem vyvedl od baterky plusový napájecí kabel do kabiny k vypínači a z vypínače do kufru k zesilovači. Mínus jsem připojil na kostru auta. Všechno funguje ale subwoofer najednou nehraje jako předtím předtím byl zvuk víc dunivej kdežto ted je to takový bouchání a je nepatrnej rozdíl v basech než v normálních reproduktorech. Nevíte náhodou čím by to mohlo být ? Sílu kabelů jsem dodržel polaritu atd. taky jediné co mě napadá je že ve vypínači je dioda mohlo by to stím nějak souviset ? Nebo to dělá délka kabelu ? Prosím o radu předem dík.


o 26.11.2014, 17:47 | Dexter
Pekna prasarna, to ti teda povim :-) proc nevytahnes rem z autoradia do zesilovace aby ti spinal zaroven? zesilovac je taky hruza des.
o 26.11.2014, 18:28 | XpajaX
Tak to zapoj zas jak si to mel a kdyz ti to pojede jako predtim tak je problem v tom tvem zapojeni ;-)

o 26.11.2014, 20:54 | mat96
Mě šlo spíš o to jestli někdo neví jak je možné že se sníží výkon zesilovače po tom co se zapojí vypínač.
Jo a Dextre já bych rád zapojil na rem z radia ale bohužel mám radio 6000cd origo od fordu a nepřišel jsem na to jak to zapojit jsem rád že to vubec jde ale pokud víš jak to udělat tak bych ti byl moc vděčnej kdyby si poradil :-).
o 26.11.2014, 21:01 | XpajaX
No vykon se ti snizi kdyz bude mit zesik malo proudu nevim jak to mas zapojene/propojone a co za vypinac kolik pres nej tece ci netece proudu
o 26.11.2014, 22:05 | skoki
podľa toho ako máš spravené napájanie by som to okamžite prerobil ak nechceš aby sa niečo stalo. Do zásuvky vedú tenké kábliky, ktoré rozhodne nestačia na napájanie zosilovača a už vôbec nie cez tlačítko...
Normálne natiahni plus kábel priamo z baterky spolu s poistkou a mínus môžeš dať niekde bližšie na karosériu. Rem určite vyveď z rádia. Ak nemáš schému tak to merákom skús pomerať
o 26.11.2014, 23:41 | mat96
Dík za rady zítra to zkusím přepojit a ještě zkusim zapojit subwoofer do můstku jestli to pomůže pak dám vědět.
o 26.11.2014, 23:52 | Jarda S.
chce to aspon nějaký takovýhle napájení [ Link ]
o 27.11.2014, 07:22 | jura.j
Jarda S. : na to,co přes to potahne,je to až naddimenzovaný :o)
ale do budoucna ( snad ), by to stačilo :o)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4079 sekund.