Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Zesilovač Vibe black box bass 1

 o Navštíveno 3463x o
o 29.11.2014, 13:18 | zdeno7311
Zdravim včera jesm našel v okoli meho bydliště tento zesilovač prodavat nekoho na bazosi za 3000 tak jsem mu hned volal domluvily jsme si predani vše jsem zapojil subač hral ne moc nahlas ale hral tak jsem mu dal prachy.

Dnes se to snažim rozjet mam to napojene na 40wRMS subači z dom.kina 4ohmy. Tak v pulce hlasitosti subač už nestiha což se mi zda dost divne na tak vykonny zesilovač vše ostatni je ztlumene na min.

Prodejci jsem psal sms a řikal že je 100% funkčni že mi ho klidne rozjede když ho přivezu.Všechny zesilovače jsem si vždy zapojoval sam a nikdy nebyl problem.Na zesilovači sviti normalně kontrolka Power.Zkoušl jsem oba kanaly zvlašt a je to stejne.


A pry se maji vytahovat pojistky než ho zapnu a jak je do něj priveden provud tak teprve davat pojistky.

Za chvilku to jdu vyskoušet do auta na muj boschman 500w RMS 4 ohmy ale myslim že tam neni neco v pohodě.


o 29.11.2014, 13:32 | Toxxx
Ja sa nedivím s tým čo robíš za pokusy že to nefunguje. Dávať do auta niečo čo je vyložene určene nieje je hlúposť obrovská. Takéko zlátaniny nefungujú. To je dobré aby ti tak niečo zhorelo. Kľudne možeš odpáliť aj zes. Inak by som bol zvedavý akú máš vobec kabeláž. A inak je tu veľa toho na prečítanie tak začni lebo držať sa rady čo ti niekto povedal je ďalšia blbosť. Keď natiahneš komplet kabeláž a pozapojuješ tak dáš hlavnú poistku a funguje to.
o 29.11.2014, 13:38 | zdeno7311
Kabelovy kit mam od autoteku 20 mm² kapacitor 1,0F Ground Zero
o 29.11.2014, 13:41 | Dexter
a když píšeš, že to ještě pujdeš vyzkoušet do auta, kde si to zkoušel ted, doma?
o 29.11.2014, 13:48 | zdeno7311
v garaži napojil jsem to na baterku a zkoušel cinch zdroj signalu mobil
o 29.11.2014, 13:52 | zdeno7311
A jinak jaky nazor mate na tuto značku pořipadě primo tento zesilovač.
o 29.11.2014, 14:40 | Jarda S.
nějaká neznámá čína, pro nenáročnýho posluchače zřejmě postačující
o 29.11.2014, 15:09 | Proffesor_W
Ano, neznama cina. Vibe je samozrejme anglicka znacka ktera uz funguje pomerne dost dlouho a black boxy jsou dobry zesaky.
o 29.11.2014, 15:10 | Proffesor_W
o 29.11.2014, 15:44 | Dexter
Jako Proff. Znacka to je lepsi nez ten "Bošmen" subwoofer. A uz si zjisti kde je problem?
o 29.11.2014, 16:08 | Toxxx
Jarda S. : Občas prekvapuješ tvojou znalosťou ale niekedy by si si mal zistiť veci než tu budeš plácať nezmysly.

Ako Proff a Dexter. Vibe nieje ani super a ale ani úplný šmejd. Niektore veci maju v pohode.

Inak problém bude v tom že to skúša na neaký subík a púšťa signál z tel. To chce hodiť do auta na klasiku rádio a normál sub potom to bude v pohode.
o 29.11.2014, 16:27 | zdeno7311
Diky za rady vyřešeno. Skutečně to dělal mobil vyměna zesaku a prace z kabelama v dnešnim počasi venku byl zapas.

Musel jsem je nahrivat horkovzduškou aby šli vubec natvarovat.

vysledek dost dělovy ten zesak stal urcitě za to.Z volume musim šetřit nerad bych aby mi zasmrděl subač :D
o 29.11.2014, 16:47 | Dexter
Me se hned nezdalo to testovani co si psal poprve, tak hlavne ze uz je vse ok. vetsinou to chce vse udelat poradne a pak zjistovat pripadnej problem.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3485 sekund.