Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Vylepšení hudby

 o Navštíveno 5488x o
o 08.12.2014, 18:59 | Dolejs04
Přemýšlím o zlepšení bassové složky a potřeboval bych poradit jestli koupit jen zes nebo rovnou i woofer. Ve dveřích mám powerbass s6c na rádio kenwood 4*50w. Neměl jsem možnost poslechu jak hrájí repro přes zes. Dveře jsem vytlumil a pod repro mám mdf redukce. případně když už sub a zes tak cca kolem 5-6tisíc.


o 08.12.2014, 20:03 | XpajaX
No kdyz koupis zesik na predky tak si pomuzes ale sw ti to nenahradi
o 08.12.2014, 21:26 | Dolejs04
díky za radu. přemýšlím že bych koupil 4 kanál zesák a pak časem pořešil sub nepotřebuju extra výkony a zase nechci přijít o celej kufr.. co tenhle [ Link ]
o 08.12.2014, 21:36 | RepaO
A co třeba 3kanál? vyřeší předek + SW
[ Link ]

nebo pak monoblok + SW
[ Link ]

[ Link ]

nebo
[ Link ]

o 08.12.2014, 22:30 | XpajaX
Dolejs04--- a proc chces 4kanal? Tak muzes na 4kanal zapnout predky a do mustku SW to by slo ale ne na tom co si dal link pokud se divam dobre
Ale pro lepsi kontrolu atd... je lepsi monoblok na SW
Ale na normalni hrani pokud nejsi moc narocny to jde poresit tim 4kanalem nebo i nejakej 3kanal
o 09.12.2014, 07:04 | Dolejs04
právě jsem se díval že to má zapojení 4/3/2 takže by to mělo jít na předky a sub. Stačí mě něco na dokreslení bassů ale zase nechci aby to byla nějaká špatná kvalita. Pořeším asi ten zes a pak časem dořeším nějakej 8palcovej sub.
o 12.12.2014, 20:29 | Dolejs04
doporučení na nějakej kvalitní zes na powerbassy s6c? cena cca do 4000,-
o 12.12.2014, 21:07 | noclue
vsak citaj ostane posty ;). okolo 100€ jednozne km1002 ;) ak ma byt novy. Pouzitych najdes viac.
o 12.12.2014, 21:14 | Fonfy
ja si ten km1002 kupim tiez :) mne sa to pozdava aj vykon to ma slusny som zavedavy ked ho budem mat snad do mesiaca
o 12.12.2014, 21:52 | Dolejs04
není to až moc silný na kompa o výkonu 70 W rms?
o 12.12.2014, 21:55 | Fonfy
urcite nie
o 12.12.2014, 21:56 | Dolejs04
co sem se dočetl tak je to čína a jak je na tom kvalita? šel bych spíš do osvedčených značek.. ale nechtěl bych koupit zes co moc hrát nebude..
o 12.12.2014, 22:05 | Fonfy
ked noclue napise ze to je kvalitny zosik za 1/3 ceny aku by si zasluzil a ze ho ma u seba v aute tak ver ze je to dobre zelezo
o 14.12.2014, 09:13 | Dolejs04
vybral jsem tyto který je asi zvukově nejlepší? [ Link ]
[ Link ]
[ Link ]
o 14.12.2014, 09:48 | Pavel 528
levne pouzite znackove zesilovace se zarukou tady

[ Link ]
o 14.12.2014, 10:22 | noclue | Upraveno: 2014-12-14 10:33:54
dolejs:

nie je moc silny, ty predsa urcis, kolko do tych repro pustis. zosik urobi len to, co mu povies.
udaje o watoch na repro vobec nepozeram, mam na km1002 zapojene vysky s nom. prikonom 20w.
kazdy zosik hra lepsie, ked ma dostatocny vykonovu rezervu.

tu su dve vlakna, ktore by si si mohol precitat, je tam napisane viac
low cost install v tvojej cenovej kategorii
[ Link ]

a na porovnanie nekompromisny install z tej istej "dielne"
[ Link ]


vybral si 3 zosiky, ktore su vyvinute a vyrobene v cine :) po tom, co si pisal, ze nechces cinsky zosik. Alebo si fakt myslis, ze groundzero na tom zosiku okrem nalepky "CE" nieco urobilo?
zosik si v cine objednaju a v nemecku nan spravia CE certifikaciu.
Mtx ani holywood nikdy nic vlastneho v tejto oblasti nevyvinuli, to je tiez do posledneho srobiku cina vyvinuta v cine.

Ale ked Ti je dolezitejsie mat graundziro napisane na chladici, tak si ho kup. Tvoje peniaze ;)

Fonfy-chlapce: uz by si mal zacat verit vlastnym usiam, nie "strycovi internetovi" a dotiahnut aspon jednu koncepciu do konca
o 14.12.2014, 10:53 | Dolejs04
je mi jasný že je to skoro všechno čína,ale to co jsi poslal je pro mě neznámá značka,neříkám že je špatná. jinak pěkné instalace a pěkná práce..
o 14.12.2014, 13:20 | CarMedia.cz (P)
Noclue, jsi trochu mimo. Pokud vím, tak MTX udělalo jeden z prvních celopásmových digitálních zesilovačů. Nezpochybňuji tvé zkušenosti, ale říct o něčem, že je čína vyrobená a vymyšlená v číně, je už trochu moc i na tebe. Nemluvě o tom, že zesilovače od MTX jsou opravdu velmi dobré a zvukem hodně, ale hodně zajímavé. Mám s nimi jen pozitivní zkušenosti a rozhodně zajímavější, jak zmiňovaný Holl, GZ, apod. U TH zesiků hodně moc lidí čumělo, jakou to má kontrolu a výkon atd. Toď jen narážka na tvé odsouzení něčeho, co si pravděpodobně nikdy neměl v ruce.. (O patentech týkajících se čtvercových subwooferů, apod. tu mluvit ani nebudu).

Hollywood (eXcursion) je to samé, co Massive, jen se udávají věrohodnější údaje.

PS. co se dnes nevyrábí v číně? Vyrábí se tam naprosto vše, jen záleží v jaké fabrice a podle jakých norem..
o 14.12.2014, 13:55 | Dolejs04
re:revilohifi: takže z těchto tří je asi nejlepší mtx audio? případně jestli máte v cennové relaci něco lepšího?
o 14.12.2014, 14:20 | Vencaf
S tak nízkým rozpočtem těžko seženeš novej zesilovač "nečínu".
Zkus něco použitýho, např. na bazoši je Audison Srx3 za 2t, je zesilovač vyrobenej v Itálii a za ty peníze hodně dobrá volba na předek+sub, mám ho momentálně v autě a podle mě poměr cena/kvalita výbornej
o 14.12.2014, 14:21 | Jarda S.
[ Link ] a k tomu do 20l uzavřenky [ Link ]
o 14.12.2014, 14:27 | Vencaf
Samozřejmě má taky nějaký nevýhody,např. titěrný připojovací terminály a na sub kanálu není subsonic, což může někomu vadit,ale zase má aktivní chlazení ventilátorem podle teploty a malý rozměry,takže nemusíš moc řešit umístění.
Jo a prodávajícího z toho inzerátu neznám,aby si někdo nemyslel, že mu dělám reklamu.
o 14.12.2014, 17:57 | CarMedia.cz (P)
Měl bych tu hodně dobře hrající DLS CA22. Prakticky jen rozbalený (na 2 dny jsem ho pujčil jako prozatím známému na výšky). Kdyby sis rád připlatil za kvalitu, tak za 3300,-Kč vč dopravy k tobě by byl k mání. Jinak si ho nechám třeba k drahé polovičce do auta.. :-) Info zde: [ Link ]
o 14.12.2014, 18:34 | petis
kdyby náhodou.
Poctivej 4kanal od Sony vyrobenej ještě v Japonsku:-)

[ Link ]
o 14.12.2014, 19:58 | noclue
Revilo: prosim citaj pozorne, predtym, nez niekoho posles do outu :)

Dnes nie je financne mozne v europe predavat necinsky zosik v cenovej hladine okolo 100€. Proste sa to v tej cene neda vyvinut a vyrobit inde ako v azii. Plati to aj pre mtx. Troska o tom viem od pana z Exactu! Certifikacia a maloobchod musia tiez prezit, predsa svoju robotu ani Ty nemozes robit zadarmo(to nie je vycitka, praca musi byt zaplatena) Cena hardweru v cine je 30e, ostatok padne na import a certifikaciu a support.
Teda opakujem, ze ide cenovu kategoriu zosikov, kde sa vlastny vyvoj neoplati a ospravedlnujem sa za pouzitie nepresneho slova "oblast", ktore Ta asi pohlo k Tvojej reakcii.
Miesto oblast si prosim dopln "segment" alebo "kategoria" a hned sa Ti to bude citat lepsie.

To, ze mtx ma tiez dobre zosiky atd... vobec nepolemizujem. O subwoofroch nebola rec.

Peace!
o 14.12.2014, 20:08 | CarMedia.cz (P)
noclue: však nikdo tě nikam neposílal. Jen mě to přišlo trochu přitažené za uši. Tvé podvědomí a všeobecný rozhled respektuji! Nemluvě o tom, že o pár věcech tak něco vím. Třeba o vývoji zesilovačů Hollywood (eXcursion). U Manuela jsem byl a viděl jsem, jakým způsobem zesilovač vzniká, vznikal. Akorát měl na stole zesilovače SXA, které se v té době ještě nenabízely a ani nevyráběly. Že se pak vše nechalo vyrobit v Číně, je věc druhá.. Proto mě nezarazilo ani tak to, že se to v té číně vyrábí, jako to, že ne vše v té Čině se i vyvíjí, obzvláště když i osobně znám lidi, kteří se na vývoji podílí..
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3345 sekund.