Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > nedá sa zapnúť rádio bez klúča.. šťavu dostává

 o Navštíveno 5767x o
o 19.12.2014, 23:34 | rapam
ešte pôvodné rádio som vymenil za Alpine CDE-173BT, spínacou skrinkou sa automaticky zapína, ale bez nej nič..
zapojenie sedí(oproti orig. trebalo z ISO konektora prehodiť červený so žltým -skúšal som aj s pôvodním zapojením, nefunguje ani tak, robí presne to isté..), priamo na konektore vytiahnutého z rádia je medzi čiernou a žltou stálích 12V
fakt nechápem...čo vy na to?????

foto k příspěvku  od rapam



o 20.12.2014, 07:59 | choze
hehe :)

pokud chceš zapínat rádio bez klíče tak musíš mít na žlutém a červeném kabelu stále napětí.
Když máš na žlutém napětí neznamená to, že se ti rádio zapne.
Přes klíček je to z toho důvodu, aby jsi nezapoměl vypnout rádio a navybil jsi si tak baterii.

o 20.12.2014, 17:00 | leco
Snáď sa rapam nenahnevá keď sa opýtam v jeho vlákne, ale úplne mimo tému to nie je. Viete mi niekto poradiť rádio ktoré sa okrem klasického zapínania a vypínania kľúčom cez spínaciu skrinku dá zapnúť aj bez kľúča tlačítkom na rádiu? Viem že sa to dá vyriešiť tak ako napísal choze ale ja by som chcel zachovať pôvodnú funkciu zapínania kľúčom a aby sa v prípade vytiahnutia kľúča dalo rádio zapnúť aj bez neho tak ako to má napr. Peugeot Boxer na originál rádiu. Úplne najlepšie by bolo keby to dokázal dáky model od Pioneer-a. Ďakujem.
o 20.12.2014, 17:16 | riviera.kidd
Becker
o 20.12.2014, 19:20 | rapam | Upraveno: 2014-12-20 19:21:24
práveže by som chel to čo písal leco(ako vačšina orig. rádií),
konkréte toto rádio to nedokáže?? s takým niečím som moc nerátal.. neviem, moc sa v tom neorientujem, ale fakt je to až tak výnimočná funkcia??????
o 21.12.2014, 21:35 | leco | Upraveno: 2014-12-21 21:38:53
Má táto funkcia dáky názov podľa ktorého sa dá orientovať pri kúpe nového rádia? Ja tam mám teraz Alpine CDE-9874 a už som rozmýšľal aj nad zapojením žltého a červeného kábla na stále napätie ale odradilo ma od toho to že údajne niektoré staršie Alpine autorádia dokázali pri takomto zapojeni po niekoľkodňovom nepoúživaní auta vybiť akumulátor a ďašia vec čo by mi prekážalo je to že to tlačitko na vypnutie treba držať stlačené kým sa rádio nevypne a nestačí do neho len "ťuknúť". Pozeral som na ten Becker a neviem ešte počkám či niekto nepríde s niečim iným.
o 22.12.2014, 12:07 | rapam
takže moje rádio to nedokáže???
to by som musel niekde umiestniť prepínač ktorý by pustil 12V na červený???
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4826 sekund.