Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > ISO konektor Opel astra g

 o Navštíveno 9395x o
o 26.12.2014, 11:36 | RudyV
Ahoj všichni. Obracím se tu na odborníky s pomocí.Chceme v synově autě Opel astra g coupe rv.2000
vyměnit rádio a potřebujeme poradit s ISO redukcí. Pořídila si rádio JVC KD - X 310 BT a chce zachovat zobrazování na displeji a ovládání pod volantem. Redukčních konektorů jsme viděli hromadu, ale trochu v tom plaveme. Díky za Vaši pomoc a rady.


o 26.12.2014, 12:26 | Jarda S.
o 26.12.2014, 16:17 | Pavel 528
displej ukazovat s jinym radiem nebude a adapter se nedela,budou ukazovat jen hodiny a datum...
o 26.12.2014, 16:19 | Směty | Upraveno: 2014-12-26 16:23:11
Pokud dáš norigo rádio, nikdy nebude zobrazovat ani s adaptérem, bude jen ovládat z volantu. Mé zkušenosti z Vectry B a Omegy B. Pokud by jsi chtěl mám v bazaru ovládání volantu jen musíš dokopit patřičný káblík pro rádio. [ Link ]
Káblík
[ Link ]
o 27.12.2014, 12:39 | RudyV
Chlapi díky za ihfo. Ještě maličkost...Posílám foto a potřebuju trochu vysvětlit kam zapojit ten káblík k té ISO redukci pro rádio na ovládání pod volantem ? Přidávám foto rádia, nalevo je zdířka pro konektor mikrofonu.
Díky.
o 27.12.2014, 12:39 | RudyV

foto k příspěvku  od RudyV

o 27.12.2014, 13:00 | Pavel 528
co je na tom nejasne?,pokud koupis redukci na ovladani pod volantem,tak to zapojes mezi origo iso a iso radia ...je to samec/samice a pasuje vse do sebe....


jedine co muze byt problem prohozene trvale plus a spinane,tedy zlutej a cervenej drat...ale to jde prohodit u isa nezi radie a konektorrem,viz to tvoje foto
o 27.12.2014, 13:16 | Směty
Jak píše Pavel když jsem napoprvé zapojil tak jsem musel prohodit kabely kvůli paměti rádi. Káblík s 3,5 jackem který se dokupuje samostatně se zapojí do rádia, dle manuálu od rádia, tipoval bych ten konektor vedle pojistky, ale je to jen tip manuál je jistější. A hlavně musí tuto funkci podporovat i rádio.
o 27.12.2014, 14:31 | RudyV
to Směty...ten konektor vedle pojistky je pro mikrofon bluetooth, který si tam chce kluk dát. Podle manuálu na ovládání pod volantem je ten kablík s nálepkou STEERING WHEEL REMOTE, ale nikde v manuálu není přesné jeho zapojení.O ten mi jde..kam s ním ?
Díky
o 27.12.2014, 15:09 | CarMedia.cz (P)
K propojení adaptéru ovládání na volantu a autorádia použij tento kabel: [ Link ]

3.5 jack ponecháš volný a použiješ pouze vodič, který spojíš s vodičem označeným jako steering wheel remote. JVC je to samé, co Kenwood, jen v jiném obalu. Funguje to stejně.

Displej by fungoval, ale musel by si mít přístroj, který toto podporuje. Co vím, tak tyto funkce podporaovalo jen pár modelů autorádií Alpine ( z nejčerstvějších modelů to bylo CDA-137BTi, aktuálně to podporuje nová X800D-U, apod.). Musel by si ale mít adaptér nejen pro ovládání na volantu, tak i pro informace pro displej a hlavně autorádio z jiné cenové kategorie.
o 27.12.2014, 20:31 | RudyV
to Revilohifi.cz
Díky, takže pokud jsem to dobře pochopil, tak na vodič
steering wheel remote připojím ten hnědý kabel s tou červenou koncovkou ?
o 27.12.2014, 21:09 | CarMedia.cz (P)
ano, přesně tak
o 27.12.2014, 23:02 | RudyV
Super, konečně se v tom vyznám...
Díky všem za pomoc a rady.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3647 sekund.