Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > OEM Android Radio Škoda Superb - po vypnutí stále svítí tlačítka

 o Navštíveno 6658x o
o 29.12.2014, 12:59 | Hrnca82
Ahoj, potřeboval bych radu ohledně problému, který mi vznikl po namontování OEM radia z Číny do Škody Superb II. Radio funguje bezchybně, vše přehraje, zobrazuje senzory a vše co výrobce sliboval. Jen mi vadí, že při vypnutí stále svítí všechna ovládací tlačítka, i když se celé radio vypne ihned po vypnutí zapalování. je možné, že by tlačítka měla zvlášť své napájení a jsou připojena na stálých 12V? Přehazování pinů na rádiu jsem vyloučil, protože radio se normálně samo vypíná i zapíná v závislosti na spínací skříňce. Má s tím někdo nějaké zkušenosti nebo ví někdo, kde co přepojit, aby se tlačítka vypínala zároveň s radiem, Díky za každou radu.


o 29.12.2014, 16:01 | TommyDS
Rada je jednoducha - obrat sa na svojho predajcu ...
o 29.12.2014, 19:43 | Fonfy
nebud nanho taky zly :)
o 30.12.2014, 11:38 | noclue
ako to prosim Ta mame vediet pri "OEM radiu z Ciny" Mas predsa navod, tak kuk do navodu :) alebo ako Tommy, kontaktuj predajcu

PS: nove Pioneery su za 400-500E, takze tie ciny nechapem, hlavne nie do auta za 30k€...
o 30.12.2014, 14:00 | Hrnca82
Aha, tak díky za rady...Kdysi jsem slyšel, že na tomto foru jsou lidi, co se vyznají a rádi pomůžou...Asi špatné informace...

Na prodejce se samozřejmě obrátím, ale až se budu v půlce ledna vracet tam, kde jsem radio pořídil...Myslel jsem, jestli s tím nemá někdo zkušenost, že by to bylo jen nějakou prkotinou a já to mohl spravit sám...

Pro ty, kdo nechápou, proč čína do auta za 30k, tak u mě proto, že originál Columbus přehraje jen DVD a MP3...Já chtěl radio co toho přehraje podstatně více a bude sedět do interieru jako original...Ještě jsem neviděl Pioneer, který by byl přímo do škodovky...Možná se pletu...

A návod u toho samozřejmě je, ale o této věci se tam bohužel nepíše...

Tak se omlouvám, že jsem se na vás obrátil s takovým problémem...
Už to víckrát neudělám...Mějte se tu...Hezký Nový rok



o 30.12.2014, 14:53 | Shr3k
Tak křišťálovou kouli tu asi nikdo nemá a pod pojmem "OEM Android Radio Škoda Superb" si lze představit leccos. Že jsi ještě neviděl Pioneer přímo do škodouky (AVIC-F9310BT), tak to je chyba a pleteš se ne možná, nýbrž určitě. :-) Každopádně je to zkušenost a Číňan produkovaný pod dohledem Švýcara (ZENEC E>GO Z-E2015) je definitivně lepší volba.
o 31.12.2014, 13:55 | Fonfy | Upraveno: 2014-12-31 13:55:13
ludia su tu v pohode len musis trosku lepsie vysvetlit o co ide :)
o 01.01.2015, 18:40 | Lu82
jde o to že lidi do superbu, passatu atd. montujou tyhle OEM čínské rádia za cca 12 tisíc ,protože umí komunikovat s klimatizaci = panel radia potřebuješ na klimu. Tohle zase neumí žádny alpine a ani pioneer. Viděl jsem to akorát u nějakých 2din Zenecu s cenou 28tisíc + . Takže asi tak, jinak hodně lidi na tyhle číny nadává že se sekají atd.
o 01.01.2015, 20:04 | riviera.kidd
Kenwood to umi taky, klimatron, parkace, vyhrevy atd...
o 01.01.2015, 23:54 | noclue
lu: neni pravda

shrek uz pisal [ Link ]

co je lacnejsie: pio za 900, ktore funguje, alebo cina za 450, ktora nefunguje?

osobne by som si niecim necertifikovanym do can busu rypat nenechal.
o 02.01.2015, 14:39 | Hrnca82
Já jsem s tím, co jsem koupil spokojený, co se týká funkčnosti. Přehraje to všechno, navigace funguje pěkně a díky Androidu si do toho stáhnu co potřebuji. Nekupoval jsem to nejlevnější na trhu...Tohle radio se u nás prodává za si 20 tisíc...Jediná věc, která mě překvapila, byl zmiňovaný problém s osvětlením tlačítek...Já to s nějakým šikovným autoelektrikářem vyřeším...Já tu jen zjišťoval, jestli už se s tím někdo náhodou nesetkal...Rady jako "Přečti si návod" nebo "Obrať se na prodejce" mě na fóru docela dostaly...O tom Pioneeru jsem nevěděl, že to dělá taky, ale zase podle mě vypadá hrozně když jsem si ho teď našel...
o 02.01.2015, 20:05 | Lu82
tak ten Pioneer je doopravdy hnusný paskvil
o 02.01.2015, 20:15 | CarMedia.cz (P)
Ono se dá taky použít tento informační adaptér od Connects2: [ Link ]

A k němu již jakékoliv značkové multimedium, co má vstup pro parkovací kameru. (což má snad každé). Má to prakticky jediné "ale". Automobil musí mít multifunkční volant, díky kterému dokážete adaptér zkomunikovat s autem a nastavit.

Tady pro zajímavost nějaké to prezentační video. Youtube video:


Již jsme to do auta dávali a funguje to velmi dobře a člověk není omezený výběrem číňana, který z kraje vypadá fajn, ale do půl roku jde na reklmaci, nemluvě o prahbídném příjmu FM tuneru atd.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3161 sekund.