Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Boston Acoustics 6.4LF

 o Navštíveno 3792x o
o 06.01.2015, 13:17 | domimezo
Co si myslite o tychto comp mal ich niekto a hlavne zvukovy prednes na DE stranka som nasiel ze spodok zahra uz od 60Hz co je dost dobre ale sa obavam ostrych vysok nakolko vyskovy reproduktor neni hodvab dik za kazdu informaciu

foto k příspěvku  od domimezo



o 07.01.2015, 17:11 | tango
Porovnával som to z tempáckou výškou a tá bola podľa mňa omnoho príjemnejšia,je pravda,že to bolo zavesené na starom US zosíku ktorý mohol byť na výškach ostrejší,taktiež tam bol starý Clarion rádio,ale na tej zostave sa mi zdala tá Boston -ácka výška dosť taká nepríjemná ,netvrdím,že usíkaná ,ale proste ľúbilo to jačať....A keď porovnám ten stredobas zo starým Pulse od Morelu tak objem moc tiež nemá,aj keď tá konštrukcia je na pohľad dosť robústna .
o 08.01.2015, 19:46 | JA
jeee milovaný Bostony..prodal jsem je i s autem...moje první slušný kompa..
o 08.01.2015, 21:57 | domimezo
No tak neni to moje len mam robit jednu instalaciu do golfa tak komponent budu Clarion DXZ-958-RMC Helix HXA 40 sub Rainbow Vanadium 8 takze sa uvidi ako to zahra zatial dakujem za vase nazory ale ked este niekto budem sa len tesit
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3593 sekund.