Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > lepidlo na potáhnutí

 o Navštíveno 4837x o
o 30.01.2015, 12:46 | kucik
Chlapi nemá někdo zkušenost s lepidlem UNILEP SPRAY H24 od firmy LEAR? [ Link ]
Mělo by se jednat o českou výrobu a vydržet taky vysokéteploty ve spojení s tvrdidlem.

Nevím, zda vybrat teplem aktivované lepidlo od revilo nebo výše uvedené. Minimálně cenově to vypadá zajímavě. Kdyby to splňovlo i kvalitu, tak do auta suprovka.


o 30.01.2015, 12:52 | CarMedia.cz (P)
Tohle má calounik, který sem tam pro nás dělá. A nevydrží. Sloupky v Octavii pustily atd. Nakonec od nas bere teplem aktivavotelne od chp. Na to je spoleh.
o 30.01.2015, 12:52 | lukee_cz
tak musis vedet, jestli chces kontaktni nebo templem aktivovane. Jsou to 2 naprosto rozlisne vyrobky. Na praci s A sloupkama a vsim podobnym je teplem aktivovane urcite dobra volba...kdyz budu potahovat treba dno kufru, tak staci obyc chemopren.
o 30.01.2015, 13:10 | rebel
S CHP mam zkušenosti vyborné všude kde sou prohlubně nebo našponovaná koženka tak je na to spoleh .Na rovné plochy stačí jak si psal i chmopren .
o 31.01.2015, 21:06 | noclue
na kozenku funguju jedine teplom aktivovane lepidla, vsetko ostatne sa casom odlepi.
je to preto, ze z kozenky sa uvolnuju zmakcovace, ktore ju drzia pruznu a lepidlo "podmyju"

ka chces lepit latku alebo koberec, tak chemopren

o 31.01.2015, 23:17 | Jarda S.
a než chemopren tak postačí i [ Link ] funguje naprosto stejně jenom stojí půlku
o 01.02.2015, 14:50 | kucik
Chemoprenem extreme mám čalouněné vše a drží perfektně. Jen na palubce se mi místy udělali "bublinky" odlepené látky a to právě přisuzuji sluníčku v létě, když to stojí na srazech a furt na to praží. Proto potřebuji lepidlo, které na palubce vydrží - teplotu.
o 01.02.2015, 16:10 | hifim@ni@k | Upraveno: 2015-02-01 16:11:35
Nezbyde ti nic jiného než to teplem aktivované. Jeden čas jsem zkoušel co se dalo, abych ho nemusel koupit. Stálo to mraky peněz, ale hlavně času a stejně jsem skončil u něj. Perfektně drží, už to prostě nesundáš a jako obrovský bonus ta práce s ním. Lepidlo necháš na obou plochách zaschnout, takže nikde nic nelepí, máš moře času. Kousek koženky ti někdo přiloží, vyrovná a přidrží a když je vše dokonalé, jen nahřeješ pistolí a okamžitě drží. Není problém s pečlivostí dosáhnou profesionálního výsledku. Vzhledem k tomu je ta cena naprosto v pohodě.
o 01.02.2015, 20:04 | kucik
Ok, koupím teda tohle. To nahřívání jsi dělla přes materiál? Myslel jsem, že musím nahřívat právě, jak se materiály přikládají k sobě. A ještě jde zaschlé lepidlo něčím odstranit? Chemopren jsem třeba krásně sundal ředidlem C6000, bude to fungovat i na tohle?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3069 sekund.