Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > zapojení zesilovače na stream radio

 o Navštíveno 5457x o
o 03.02.2015, 01:34 | marekhen
Ahoj jsem v tomhle uplnej noob...koupil jsem si zesilovač a subwofer no ohledně kablu atd jsem si už vše zjistil tady,jen mě zajímá když mám na octavce stream radio jestli zapojím na nej REM?(spínací vodič REMOTE)a jestli ne kde by šel zapojit? Na spinačku to nechci dávat..A ještě přesně nevim kde zapojit hi/lo někdo píše u zadního repraku někdo zas přední atd no a když už budu mít radio venku neni lepší to dát hned za radio?


o 03.02.2015, 16:58 | endru.ondra
hi low se dává na zadní repro, nevím kde má 2 octa zadní repro, pokud ve dveřích můžeš to napojit v zádu za rádiem jestli se tě tam vejde a dát ho ke kaslíku. Jinak rem se dává na modrý kabel v iso, nebo na elektronickou anténu
o 03.02.2015, 17:54 | marekhen
No ma to jen ve dveřích a musim to zapojit na zadni Repro nebo to je jedno? A s tim rem jsem na foru někde čet ze u oktavky to na radio prej nejde zapojit a ani na antenu a pravě nevim proč...chce to někoho kdo ma stream radio:-)
o 03.02.2015, 21:49 | Toxxx
Pripoj to na zadné reprá. Použi toto. Pripojíš to na + a - a ono pri prijati signálu spustí Rem. Zopne zes a funguješ. [ Link ]
o 03.02.2015, 22:01 | marekhen
Tak to je super dvě mouchy jednou ranou..koupim namantuju a pisnu..
o 04.02.2015, 21:56 | marekhen
Tak zítra mi to dojde tak se chci ještě zeptat jak vytáhnu radio a odpojim iso konektor tak černé je napájení a hnědej repraky že? nevite někdo jak to je podle tech barev vodiču kterej reprák je kterej?
o 05.02.2015, 00:13 | sonyk02
hned třeba první co jsem našel ve vyhledávání: [ Link ]
o 05.02.2015, 13:45 | marekhen
Ahoj ještě jedna věc je duležite při napojeni hi/lo na radio mit paralelni zapoje nebo seriove? Každej piše neco jinoho tak nevim
o 05.02.2015, 14:31 | Pavel 528
paralelni
o 05.02.2015, 14:53 | marekhen
No tak mi došel ten hi/lo Hollywood HLC 3 a docela čumim:-/ čekal jsem 5 dratu -+-+ a rmt...ale ještě tam jsou další 4 kable a ani nevim kterej je rmt...jsou tam dva černé a na nich napsano ground- asi kostra ale proč dva? pak červenej kablik 12 voli ignition/acc(12v+) a modrej power antena...pls o radu jsem v lese přidám foto

foto k příspěvku  od marekhen

o 05.02.2015, 14:54 | marekhen

foto k příspěvku  od marekhen

o 05.02.2015, 23:11 | Jarda S.
uvnitř bude na spínání remote vložený relé a to bez kostry nefunguje

prostě zapoj kostry, přívody od repro na červenej přived + z radia na spínání antény (napájecí iso pin 5) a modrej doved jako remote k zesíku
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3796 sekund.