Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Zadní plato - ovály nebo kulaté repro 20cm?

 o Navštíveno 3727x o
o 25.02.2015, 14:40 | dindr
Dobrý den,
chci se optat, chtěl bych osaditzadní plato vozu reproduktory. Kdysi jsem používal 20cm kulaté 3 pásmo repro /od Magnatu/. Doba postoupila a technika také a tak se chci optat zda zvolit opět takovéto repro či raději oválné 6x9 repro.Nesleduji současný vývoj a tak prosím tímto o radu, zda je mezi tímto rozdíl,jaká je náročnost na autorádio / zesilovač atd nebo je to víceméně jedno. Moc děkuji za Váš čas. Robert


o 25.02.2015, 14:42 | TommyDS
Ake mas auto? Cim to planujes pohanat? Aky je zvysok muziky? Kolk ochces do toho investovat?
o 25.02.2015, 15:02 | dindr
Nissan Primera, tedy starší vůz 2001, Autoradio Blaupunkt New York RDM 127, uvažuji o něčem novějším, co funguje na dnešní formáty.Zesilovač asi neuvažuji, jakožto ani ne subwofer. Přední repro je komponentni JBL, 16 cm,typ nevím, stálo něco nazpět necelé 4000kč.Vzadu mám ještě ty staré Magnaty Traweller 2030, ale musel jsem lepit magnet co se na nich uvolnil a dělá to paseku.Vozim vzadu 3 ditka, tak at z toho cos taky mají.Investice? Kol 3000kč
o 25.02.2015, 21:55 | Toxxx
Čo skúsiť tieto? Majú dobrú citlivosť tak rádio by to mohlo zvládnuť.
[ Link ]
Alebo tu je výber dobrý.
[ Link ]
o 25.02.2015, 21:59 | CarMedia.cz (P)
Osobně bych šel cestou 6x9" už i díky tomu, že je v této velikosti podstatně větší výběr a lze vybrat reproduktory citlivější, čili lepší pro instalaci na autorádio. Zároveň bych řekl, že asi ani není třeba do nich investovat dolik peněz. Vynikající variantou jsou třeba tyto Helixy [ Link ] nebo tyto eXcursion [ Link ]

Hodně dobře hrající variantou do 3000,-Kč jsou tyto DLS M369 s externí vyhybkou, hedvábnými výškami. [ Link ]
o 26.02.2015, 06:53 | Midi34
jak je na tom s reálnou citlivostí MTX ?
udávaná citlivost je slušná
[ Link ]
o 26.02.2015, 12:42 | dindr
Děkuji za všechny Vaše rada a komentáře. Je pravdou, že oválů je více k zakoupení. Mě těch Magnatů je líto /správně je typ Magnat Traveller 3200 / Hráli dost hluboko /uvádí se 22Hz na nich/- nemůžu porovnat se současnou produkcí, beru kmitočtové rozsahy uváděné u repro, ale technologie dělají zázraky dnes a i vyšší citlivost je nabíledni. Pokukoval jsem i po repro JBL, když už je mám vpředu / JBL GTO 6507s/ jsou taky dost citlivé. No a pokud zvolím ovály to abych upravil díry v zadním platě... nadšení moc tímto nejevím :-]]ale výsledek za to bude stát ne...? Ještě jednou děkuji...
o 26.02.2015, 12:42 | dindr
Děkuji za všechny Vaše rada a komentáře. Je pravdou, že oválů je více k zakoupení. Mě těch Magnatů je líto /správně je typ Magnat Traveller 3200 / Hráli dost hluboko /uvádí se 22Hz na nich/- nemůžu porovnat se současnou produkcí, beru kmitočtové rozsahy uváděné u repro, ale technologie dělají zázraky dnes a i vyšší citlivost je nabíledni. Pokukoval jsem i po repro JBL, když už je mám vpředu / JBL GTO 6507s/ jsou taky dost citlivé. No a pokud zvolím ovály to abych upravil díry v zadním platě... nadšení moc tímto nejevím :-]]ale výsledek za to bude stát ne...? Ještě jednou děkuji...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3056 sekund.