Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Ozvuceni T4

 o Navštíveno 4011x o
o 27.02.2015, 08:38 | Antonio
Potreboval bych pomoct s ozvucenim T4. auto je 9mistne, ktere se bude vyuzivat jak osobak, tak nakladak. bud 6mistka, nebo jen 3, kdyz budu navazet veci ke stavbe.
Auto neni zadny krasavec, zavodnik, ani limuzina, takze kdyz uz nic, tak bych chtel, at alespon zahraje.

Dival jsem se ze v palubce jsou 10" repra. Z instalaci na ahifi jsem vycetl, ze tam meni za nejake slusne 10" koax, cely zivot hraju predky na kompo, tak jsem kuknul na ceny komp u 10" a nic moc teda :-) proto se ptam, ma smysl, tam nejak bastlit treba 13", popr 16"(ktere jsou levnejsi nez desitky) na tu palubku? nebo dat bud levnesi kompa 10"
[ Link ]
nebo koax
napr [ Link ]

pak co zadek? s nejakou ozvucnici se v tom aute nikdy nepocitalo, takze nevim kde je dat. napadlo me neco vyrobit z mdf, nebo pouzit treba z klasirych repro beden od veze, domaciho kina, gramce..... ze by se to treba dalo pod strechu, kolem sloupku nebo dozadu ke dverim..... netusim

nerikam, ze to ma byt pojizdna diskoteka,ale nechtel bych zustat o palubkovych 10"....
dik za kazdy tip.



o 27.02.2015, 09:54 | Chris
10", teda palcov mas v palubke ? Pis spravne, teda cm ;)
o 27.02.2015, 09:55 | Antonio
jasne ze cm, kdyz jsem si vsiml, uz neslo editovat.... myslim, ze to kazdy pochopil
o 27.02.2015, 11:30 | Chris
pozri toto, mas tam par zaujimavych instalacii

[ Link ]
o 20.03.2015, 11:35 | Antonio
nakonec jsem se rozhodl, ze to nebudu moc hrotit, protoze kvuli trojce vepredu se mi nevleze ke spolujezdci tapec s doorboardem, takze dam do origo umisteni na palubku 10cm repro a pod sedacky vyrobim ozvucnici pro 16 kompa + pod prostredni sedadlo sw 10" od hertzu.

resim jen jestli kdyz chci dat max 2tis ta 10cm repra do palubky. vyplati se priplatit za koaxy, nebo spis kompa? za 2tis mam slusnou radu koaxu,ale celkem low kompa. Co z toho by jste volili? ja jsem zastance komponentnich,ale u tech desitek, nevim.

dík za rady
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3047 sekund.