Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Levné rádio s dobrým zvukem

 o Navštíveno 3791x o
o 24.04.2015, 18:53 | Vencaf
Řeším zrovna audio(2pásmo v pasivu bez subwooferu) do pracovního auta, mám k dispozici zesilovač 2x75w, instalační materiál-napájecí a sig.kabely, komp.repro 16cm Rainbow SLC. Co mi chybí je rádio, který má dobrej zvuk, ale bude co nejlevnější- auto bude stát venku, často na sídlišti, takže aby mě tolik nemrzelo, když mi ho někdo ukradne. Stačí,aby mělo CD, popř.kazetový s měničem, nepotřebuju usb ani MP3, pokud možno decentní vzhled bez nějakých opičáren, může být i víc opotřebený. Uvítám tipy i přímo nabídky, díky.


o 27.04.2015, 01:25 | Davados
Asi nesplňuje decentní vzhled,ale zvuk by mohl uspokojit

[ Link ]
o 28.04.2015, 09:43 | Vencaf
Tak nakonec jsem vyhrabal starej CD měnič Becker, takže k němu seženu starší kazetový rádio a bude to.
o 28.04.2015, 12:19 | Fonfy | Upraveno: 2015-04-28 12:20:44
Ak by si este zmenil nazor za 85 eur msm alpine cde 9855r ..panel nesie znamky pouzivania ale inak fici na 100%
Jeden tipek predava 80prs tak preto by som sa alpinky zbavil ked tak
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3093 sekund.