Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Repro do Octavie III

 o Navštíveno 3805x o
o 07.05.2015, 10:17 | optoteam
Zdravím všechny,

Potřeboval bych poradit. Chystám se koupit OIII, kvalita seriového ozvučení není nix extra tak zvažuji výměnu reproduktorů, jako první možnost se jevila koupit Canton systém který se za příplatek montuje do tohoto vozu, upřímě taky žádná sláva. Psal jsem do ahifi na nějakou radu a doporučili mi tohle: Reproduktory GLADEN M 165 V2. Když jsem se snažil něco dohledat o této značče tak jsem moc nepochodil, něco se řeěilo tady a popravdě moc chváli jste na to nepěli :) převážně poslouchaná hudba je house, trance, DnB. Doporučili by jste mi něco jiného za peníze cca 10 tis s tím že v autě zůstane originální rádio škoda.

Díky předem všem


o 07.05.2015, 11:11 | Dexter
Kontaktuj uzivatele Revilohifi, urcite poradi dobre a v dane relaci nabidne nejlepsi reseni.
o 07.05.2015, 12:52 | Jarda S.
[ Link ] k tomu správný tlumení a pořádně nakrmit ...
o 07.05.2015, 13:10 | Dexter
"s tím že v autě zůstane originální rádio škoda." nevim jestli to je pořádný krmení.
o 07.05.2015, 13:15 | Jarda S.
dělaji se zesíky s hight vstupama
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3269 sekund.