Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > microfon problem alpine 178bt

 o Navštíveno 3591x o
o 19.05.2015, 10:09 | lambados
Ahoj. Zakoupil jsem Alpine 178bt. Radio se mi libi, hraje dobre. Vzdy jsem mwl original radia. Toto radio ma v sobe i bluetooth s handsfree. Muj problem je: v okamziku kdy mam vse sparovane s telefonem. Vse funguje. A chci volat, tak vse funguje. Ja se dovolam, prijmu hovor jak pres mobil tak primo pres radio. Slysim pozdrav krasne z repraku, ale uz nikdo neslysi me. Mikrofon si hraje na nemyho. Zkousel jsem i druhy mikrofon z parrota. A ten stejny problem. Zapojene je to dobre. To radio ma jediny vystup 3.5 jack. Takze jsem to nemohl poplest. Ale zadny mic mi nekomunikuje. Moje otazka zni... mam spatny radio, vystup? Nebo je neco v menu na aktivaci? Vyber mic? Nic nefunguje. Ani vybuzeni nebo snizeni hlasitosti. Nvm si s tim rady. Nez zajdu do obchodu na reklamaci. Ptam se radeji jeste Vas tady. Moc dekuji za ohlasy.


o 19.05.2015, 20:53 | Milhauzz
Nemáš omylem zaplou volbu "použít mikrofon telefonu" při HF sadě?
o 19.05.2015, 23:07 | lambados
Milhauzz: ahoj jsem rad, ze ses ozval :) prosim vysvetli kde to mam zaple. V radiu nebo v mobilu?
o 20.05.2015, 06:54 | Milhauzz
Někde v mobilu, to dá rozum :) Co jinej mobil,zkoušel si?
o 20.05.2015, 08:06 | mr.brain
Podívej se do manuálu a v nastavení BT je položka "voice mute", kterou můžeš mít zapnutou = deaktivovaný mikrofon. Ale do manuálu ses určitě koukal a tuhle základní věc jsi vyloučil...

[ Link ] (strana 25, strana 36).

o 20.05.2015, 08:59 | lambados
Milhauzz:ano jiny mobil jsem zkousel. Parrot mi jen ok. S tim jsem problem nemel. Dival jsem se do nastaveni mobilu a tam jsem nic nenasel. Za pul hodinky si s tim jdu zase hrat. A vemu znovu i manual od radia. Pak sem zase napisu
o 20.05.2015, 08:59 | lambados
Milhauzz:ano jiny mobil jsem zkousel. Parrot mi jen ok. S tim jsem problem nemel. Dival jsem se do nastaveni mobilu a tam jsem nic nenasel. Za pul hodinky si s tim jdu zase hrat. A vemu znovu i manual od radia. Pak sem zase napisu
o 20.05.2015, 09:00 | lambados
Mr.brain: beru manual a jdu zkouset. Dam vedet. Dekuji
o 20.05.2015, 10:35 | lambados
Tak nepomohlo. Ani mic gain. To je hlasitost mic. At to dam na min nebo na max. Tak je to hluchy. A voice mute se spousti s tim, ze to indikuje na display. A i kdyz byl on i off, tak me neslyseli. Telefon je spatovanej. Mozna zkusim napojit iphone a ne android jeste. At jsem si jistej stoprocentne. A jeste nejakou starou nokii se symbianem nebo win mobile. Jinak uz nvm.
o 20.05.2015, 11:07 | lambados
Pripojeno i pres iphone 5 a taky nula bodou. Asi mi nezbyde nic jineho nez reklamovat radio... pokud by vas jeste cokoli napadlo. Piste. Dekuji
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.2981 sekund.