Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Výber 2DIN autorádia

 o Navštíveno 5232x o
o 27.05.2015, 16:15 | markos
Ahojte, uvažujem nad upgrade svojho audia z 1 DIN na 2DIN, z dôvodu príšerného ovládania a celkového vybavenia. Momentálne mám 1 DIN Clarion DZXR788USB, ktoré je podľa mňa veľmi luxusne vybavené nastavením audia a má 6 V RCA výstupy. HUdobno som s ním veľmi spokojný. Avšak 2 DIN poskytuje veľkorysé možnosti pre ovládanie, bluetooth, a celkovo mi nekazí dizajn ako 1 DIN. Chcel by som poradiť pri výbere 2 DIN rádia, môže byť aj starší kus:

- Dotykový displej
- USB zo zadnej strany
- Bluetooth
- možnosť ovládania z volantu OEM tlačítkami, konverznú krabičku kúpim dodatočne
- min. 2 RCA výstupy, jeden pre SUB, druhý pre zosiľnovač pre predné komponentné repro - minimálne napätie 4V, pod túto hodnotu proste nejdem.
- výhodou by bolo i možnosť ovládania hlasitosti sub
- cena cca 8 - 10 tisíc CZK (nové, resp. staršie)


o 27.05.2015, 16:28 | Chris
Ahoj Markos, chces to do Accorda ? :)
o 27.05.2015, 20:17 | Bjorn
Kenwood DDX-4025BT. Splňuje vše, co máš v požadavcích
o 28.05.2015, 08:13 | markos
Mám ešte tip na JVC, čo naň hovoríte?

[ Link ]
o 28.05.2015, 09:35 | felda16
kenwood a jvc su dost podobne v celkovych nastaveniach, bohuzial obe maju len jednu ale pre mna dost zasadnu chybu....8gb usb kluc ti nacitavaju tak 30sekund a potom cakas aj pri listovani vo foldroch....preto som isiel z kenwooda 4025BT do pioneeru kokretne AVH 3400DVD....zvuk ma o dost ostrejsi agresivnejsi, nastaveni nema az tolko ale ta rychlost...7sekund a hram....jedine co mi nanom chybalo bol bluetooth, spojenie s mobilom atd preto mi o tyzden pride pioneer AVH-X2700BT ktory je u nas za 340€, skus si pozriet ked tak aj nieco od pioneer
o 28.05.2015, 19:25 | Loader
Ahoj, taky řeším koupi 2din rádia, tak mi přišlo zbytečné zakládat o tom další téma.

Požadavky:
BT, mirrorlink
2din velikost (s LCD min 6")
zachování ovládání pod volantem (Ford Focus 2009)
možnost zapojení do aktivu

Na netu jsem našel Pio AVH-x_700BS/BSH série (US trh) Youtube video:


Dle odpovědi z Pio jsou jednotky pro EU (koncovky BT/DAB) stejné - mají aktiv. výhybku. Podle manuálu staženým ze stránek pio, to vypadá že ji má jen ta nejlevnější - 2700BT?-to se mi nezdá. Člověk kterému věřím tvrdí že ji nemá :( (ale na druhou stranu třeba nemůže vědět vše).

MOC se mi líbí Pioneer DEH-80PRS, ale prostě odmítám dát do auta něco co tam vzhledově nebude pasovat :(

Děkuju za tipy
o 30.05.2015, 11:08 | markos
Ahoj, ten Pioneer vyzerá zaujímavo, btw. odkial si ho zohnal lacnejšie?

Dík
o 30.05.2015, 14:04 | felda16
u nas najlepsie ceny na pioneer su tu - [ Link ]
o 31.05.2015, 12:02 | markos
Felda16 - teba si pamätám ešte z časov tuningklub.sk, že si tam chodil? TO už je snád 10 rokov od vtedy, čo som zasnene čítal tie inštalácie a sníval o vlastnej :D :D
o 31.05.2015, 17:57 | Chris
on je teraz Octavio19 :D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3496 sekund.