Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Prosím o radu pro zelenáče

 o Navštíveno 4690x o
o 12.06.2015, 11:56 | Keisi2816
Jak na tomto zesilovači zapnout,přepnout INPUT rozdělený na front a rear do jednoho. Aby signál byl pro všechny kanály stejný z jednoho páru RCAček. Pokud to vubec jde. :D
[ Link ]


o 12.06.2015, 14:22 | Pavel 528
nejde,musis dat jedine Y rozdvojky
o 12.06.2015, 15:33 | lambados
Zdarec. Napis, co mas za auto jaky mas radio. A kde chces mit vsude repro. Ale podle me je lepsi mit moznost si na radiu nastavit aby zadek hral vic nebo min podle toho jaky mas repro a jaka slozka bude dominovat. Kdyz das jeden rca a rozdvojis ho. Nebo roztrojis. Tak budes mit omezeny moznosti nastaveni pres radio.
o 12.06.2015, 15:35 | lambados
Nebo mam chapat, ze chces mit vepredu 2 repro na kazde strane? Fakt me nenapada proc to.
o 12.06.2015, 15:39 | Pavel 528
no predpokladam,ze ma radio ,ktere ma jen jeden par RCA,pak si nemuze moc vybirat...o))
o 12.06.2015, 16:18 | Keisi2816
Radio má 3 páry front, rear, sw já jsem hovado a experimentuju. Jde mi o to když dám Y rozdvojky tak jesli neklesne výstupní úroveň na RCA výstupech.
o 12.06.2015, 16:33 | Keisi2816
Budete mě kamenovat, ale plánuju 2 way aktiv do všech dveří. tzn 4x výška , 4x středobas tzn 2x4K zesilovače
+ sw
o 12.06.2015, 18:31 | lambados | Upraveno: 2015-06-12 18:35:34
Myslis 2 pary komponentnich repro? A zapojit je do aktivu? Nebo mam chapat to tve 2way v kazdych dverich jako jedna vyska a dva stredobasy v kazdych dverich? predni dvere budou dva stredobasy a jedna vyska? Tim padem na to das 2 kanaky na dvere. Nebo ty stredobasy muzes dat seriove nebo paralelne aby hraly stejne. Bud na 8 nebo sois na 2 ohmy. Ale nejsem si jistej jestli mas kompa, co zbladnou hrat na dva ohmy.
o 12.06.2015, 18:36 | lambados
Jsem zu na hificlubu chvili ale aktiv je, ze mam na jeden kanal stredobas a na druhej kanalmam vysku. Tim padem 4kanal na dvoje predni dvere. Kdyz k tomu dam subik dozadu je to 3way aktiv.
o 12.06.2015, 18:48 | lambados
Blbost ta posledni veta. Zes bude na dva ohmy odpor se rozdeli do repraku. Blbnu
o 12.06.2015, 19:07 | lambados
Jinak zprava z 16.33... 2x kompa dopredu, 2x kompa dozadu. Front rca na ycko a budes mit 2x lp a 2x pp dvere. Tim obsadis vstupy do zesilovace a mas vyreseny rca front. Podle zapojeni natahnes reprokabely dva levy a dva pravy. To stejne s rca pro rear rca. A to mas obsazeny 2 4kanalovy zesilovace. Pak 2rca do monobloku nebo dvoukanalu. Podle toho jestli chces jeden nebo dva subwoofery. Nebo dvoukanal hodis do mustku. Podle toho jestli jednocivka, dvoucivka. A jakej vykon rms bude mit basak. To se pak doresi. Ale takhle ti radio bude ovladat co potrebujes. Ted jeste jestli radio umi ovladat 3way. Tohle vypada na 5way aktiv. Co tu resis nebo bys rad mel. Ale 3way aktiv na super sq je parada. Vse se posloucha zepredu. Divadla. Koncerty. Hudba je ve stereo. Staci 2 dobry repro. Kvalitni veci. A budes spokojenej. Jinak auto mas vytlumene? Jakej budes mit napajeci kabel? Kolik kw budes hnat? Celkem zesilovace? Atd atd atd.
o 12.06.2015, 19:07 | lambados
Jinak zprava z 16.33... 2x kompa dopredu, 2x kompa dozadu. Front rca na ycko a budes mit 2x lp a 2x pp dvere. Tim obsadis vstupy do zesilovace a mas vyreseny rca front. Podle zapojeni natahnes reprokabely dva levy a dva pravy. To stejne s rca pro rear rca. A to mas obsazeny 2 4kanalovy zesilovace. Pak 2rca do monobloku nebo dvoukanalu. Podle toho jestli chces jeden nebo dva subwoofery. Nebo dvoukanal hodis do mustku. Podle toho jestli jednocivka, dvoucivka. A jakej vykon rms bude mit basak. To se pak doresi. Ale takhle ti radio bude ovladat co potrebujes. Ted jeste jestli radio umi ovladat 3way. Tohle vypada na 5way aktiv. Co tu resis nebo bys rad mel. Ale 3way aktiv na super sq je parada. Vse se posloucha zepredu. Divadla. Koncerty. Hudba je ve stereo. Staci 2 dobry repro. Kvalitni veci. A budes spokojenej. Jinak auto mas vytlumene? Jakej budes mit napajeci kabel? Kolik kw budes hnat? Celkem zesilovace? Atd atd atd.
o 15.06.2015, 16:42 | Keisi2816
Všechno špatně. :D
Audio vypadá takto:
Palubka - kompa 100 ( středobas, výška) pasiv
Přední dveře- kompa 165 ( středobas, výška) pasiv
Zadní dveře- kompa 165 ( středobas, výška) pasiv
Kufr - sw 15 palec - 4 ohmy 1 civka
Zesilovače:
2 čtyřkanály - jeden pohání předek tzn. palubku a přední dveře a druhej pohání zadní dveře a je zmustkovanej
1 monoblok na sw
o 15.06.2015, 16:53 | Keisi2816
Moje představa.
Udělat z toho aktiv.
Palubka - 88 mm středy,výšky
Přední dveře - 165 středobasy
Zadní dveře - 165 středobasy, výšky - ale tohle je podle mě nereálny protože zadní dveře by musely být v pasivu na kompa aby mi nechyběl střed. A míchat aktiv s pasivem to asi ani nejde :D takže na zadní dveře se nejlíp vys...
a nakonec sw teď je to 15 palec v BR ale buď zkusím uzavřenku na 15 palec nebo ho vyhodim a dám 10 palec už jenom kvuli místu, váze, kontrole, atd atd atd
o 15.06.2015, 17:08 | Keisi2816 | Upraveno: 2015-06-15 17:09:03
Takže nejspíš udělám to, že dám 4-kanál na palubku ( střed, výška) druhej 4-kanál do můstku na přední dveře ( středobasy ) a monoblok na sw. Pak ted druhej 4 kanál vyhodim a dám výkonnej 2 kanál. Ale k tomu potřebuju P99RS :D
o 15.06.2015, 17:21 | kiklop32
Nechceš rovnou toto? :

[ Link ]

Hrál jsem na něm Tempa a Hybridy a bylo to OK.
o 15.06.2015, 19:13 | noclue
Zadok vynechaj a daj nieco lepsie dopredu.

Palubka vyska a stred na aktiv 4kanal cez zosik tam treba cca 3kHz hipass na vysky a lowpass na stredy... to cele na jedno tca

Stredobasy do prednych dveri na slusny 2kanal a potom klasicky sub. Potrebujes len 5 kanalov na HU, lebo vysku a stred delis cez zosik....
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.354 sekund.