Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > 2DIN do Golfa ale na 16,5cm

 o Navštíveno 3766x o
o 13.06.2015, 19:03 | Woko_O | Upraveno: 2015-06-13 19:05:53
Zdarek..

Chtěl bych místo RCD300 nějaký 2DIN rádio do rámečku do Golf Mk5. Místo původních 200cm předních repro ale dám Powerbass S6C 16,5 který mi tady zbyly ze čtyřky, společne se zesíkem kterej je poháněl. Samozřejmě do MDF podložek. Zadní repro ve dveřích bych chtěl ponechat na origo kabeláži. Plechy vytlumím, tapecy nejspíš potřu Braxem. Nevím jaký rádio vybrat. Respektive mi bylo něco doporučeno třeba od Alpine ale 7600,- za rádio na to moje občasný hraní, je prostě hrozně moc. Můj požadavek je asi takový: cenově dejme tomu 3500 - 4500,- . AUX vstup - přehrávání, případně iPod,iPhone kabel s nabíjením. Alespoň možnost modrýho podsvícení, aby mi to ladilo. RCA výstupy na zesík a na repro (minimálně teda 2x pár RCA výstupů), možnost mít repro jak na zesík tak i aby mohlo hrát původní v zadních dveřích (to snad jde normálně) a nějaký normální zvukový projev. Prostě čistej zvuk. Předtim jsem měl 1DIN Alpine CDE 9882RSi a zvuk mi naprosto vyhovoval. Tak aspoň něco tomu podobný.. Na nějaký mega extra nastavovaní nečeho si moc nepotrpím. Stejně tomu nerozumim. Poslouchám všechno od hip hopu, přes house až po něco tvrdýho. V kufru je doplňující subwoofer Rocford Fosgate Punch II.

Takže?


o 13.06.2015, 20:14 | noclue
Alpine iva 202 zozenies pod 100€ aux a zakladne bastavenia to ma.

alebo pio 2600 mas okolo 200€ nove s usb, iphonom atd....
o 13.06.2015, 22:08 | Woko_O | Upraveno: 2015-06-13 22:13:29
Asi bych radši preferoval standartní provedení.. Tyhle "dotykáče" se mi vůbec nelíbí, nehledě na to že to vypadá až moc "čínsky" .. Takže jsem radši pro normal tlačítka atd.. A něco trochu aktuálnějšího..
o 14.06.2015, 12:23 | Woko_O
Co třeba Kenwood DPX-206U?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.341 sekund.