Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Prosim o radu. Nejde mi zesilovac

 o Navštíveno 6320x o
o 04.08.2015, 21:31 | kenysek18
Proaim o radu uz si nevim sam rady. Mam zesilivac crunch gtx 2600 je to 2kanal 1200w je uplne novy. A subwofer hifonics 400rms/800w a nejede mi zesak ani subwoofer uz sem zkousel vse rem kabel mam napojeny spravne i koatru vyzkousel sem vsechny moznoati a nic. Tak sem zesak poslal na reklamaci ale je v poradku nic mu neni a subwoofer je taky v pohode. Kontrolka zelena na zesaku sviti ale subwoofer vubec nereaguje ani ovladac na basy co mam k zesaku uz si nevim rady kde muze byt chyba prosim o radu dekuji


o 04.08.2015, 21:36 | lambados
Zdarec, odkud jsi? Vyfot prosim vstupy a vystupy jak to mas zapojeny.
o 04.08.2015, 22:03 | Osly
no moc jsi nenapsal co jsi vyzkoušel...všechno je dost široký/nepřesný pojem :)
každopádně pokud svítí zelná kontrolka na zesíku tak by měl jít tudíž bude asi chyba v signálních kabelech...zkus vzít třeba telefon a napojit jack na cinche zesíku...(přes redukci třeba [ Link ] ) pokud to pak zahraje tak je chyba v signálních kabelech nebo v rádiu.
o 05.08.2015, 17:03 | kenysek18
Myslis ze muze byt chyba v remot kabelu? Kontrolka mi sviti na zesiku, ale nesviti logo crunch nefunguje ivladac na basy a vubec nehraje subwoofer a pritom zapojene to mam spravne plus od baterky k zesiku, minus kostra, remot k radiu a subwoofer napojeny
o 05.08.2015, 17:07 | kenysek18
Myslis ze muze byt chyba v remot kabelu? Kontrolka mi sviti na zesiku, ale nesviti logo crunch nefunguje ivladac na basy a vubec nehraje subwoofer a pritom zapojene to mam spravne plus od baterky k zesiku, minus kostra, remot k radiu a subwoofer napojeny

foto k příspěvku  od kenysek18

o 05.08.2015, 17:08 | kenysek18

foto k příspěvku  od kenysek18

o 05.08.2015, 17:13 | petis
Zkus odpojit ten kabelovej ovladač:-)
o 05.08.2015, 17:20 | kenysek18
Ten nemam zapojeny vubec ja nechapu ze vub3c nereaguje subwoofer ani nesviti to logo crunch
o 05.08.2015, 17:22 | kenysek18
Myslis signalni kable ty cinche?
o 05.08.2015, 18:12 | kiklop32
Odkud jsi? Ze by ses u nekoho stavil
o 05.08.2015, 18:43 | Dexter
zkus propojit rem a + natvrdo, jestli se zesilovač sepne.
o 05.08.2015, 20:03 | Pavel 528
pise,ze zesik sviti zelene,mel by tedy fungovat,ikdyz nesviti logo,tak i tak by mel hrat,bude Ko podsvit,nicmene kdyz si ho reklamoval,tak bud to nezkouseli,nebo jsou to nejaky diletanti,kdyz nezjistili ,ze nejde podsvit...

Jak ti pisi vsichni,pokud mas pripojeno plus a minus,sviti zelena LED a vis,ze signal z radia ti jde,je KO zesik,jina moznost neni...
o 07.08.2015, 19:19 | kenysek18
Kupoval sem ho z obchodu AHIFI a logo zkoušeli vše je v pořádku. Musím mít někde chybu já, ale bohužel nevím kde :-( jednou se mi to logo rosvítilo a hned zhaslo a divné je to že mi vůbec nesepne subwoofer to je uplně mrtvé. Nemáte někdo nějake schéma zapojení subwooferu na 2kanál zesilovač, ale kontroloval sem to hodněkrát a připojene to mam správně. Já už si nevím rady a sem z Orlové okres Karvina
o 08.08.2015, 10:32 | Midi34
co gain ?

odpojit subwoofer a multimetrem změřit vodiče od wooferu ,jestli je vůbec o.k. kabel
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3772 sekund.