Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Odhlučňující materiál Ground Zero GZDM ML

 o Navštíveno 5064x o
o 17.08.2015, 22:35 | LTR 450 | Upraveno: 2015-08-17 22:38:09
Ahoj, koukal jsem, že to hodně lidí používá, ale stále nevím, jestli je to dobrá volba. Jaké máte zkušenosti s tímto materiálem? Případně i něco jiného k doporučení.


o 18.08.2015, 16:59 | FOAM24.
Každý izolační materiál je svou strukturou a surovinou jiný a nelze jej použít jako univerzální.
To samé platí o izolaci GZ výše.
Lépe je postupovat od začátku a s rozvahou.
Sdělit nejdříve, jaký hluk chceš vůbec izolovat, na jaké místo a k tomu použít správný izol. materiál.
Posléze je možné doporučit vhodnější a účinnější izol. materiál k odhlučnění.
o 19.08.2015, 11:51 | LTR 450
Tak jasné, chápu, ale šlo mi o to, aby mi každý napsal svůj názor a k čemu to využívá. Mě jde o odhlučnění auta, resp. podlahy, kufru, za palubkou, střecha, podběhy...
o 19.08.2015, 17:19 | RepaO
[ Link ]
VBFko - hodně dobře se s tím pracuje!

foto k příspěvku  od RepaO

o 19.08.2015, 17:20 | RepaO

foto k příspěvku  od RepaO

o 19.08.2015, 18:13 | jura.j
tož borci,jako reklama je tento oný příspěvek dobrý :o)
o 19.08.2015, 18:35 | RepaO
LTR 450 psal že by chtěl doporučit i něco jiného, tak v tom nevidím problém ;-) možností je hodně.
o 20.08.2015, 07:55 | Toxxx
LTR 450: Kľudne použi na GZDM ML na podlahu strechu atď. Proste na rovné plochy. Inak záhyby by som pretlmil materialom s ktorým sa dobre pracuje napr GZDM Gold. Myslím to tak že ML je dosť silný a v určitých záhyboch sa zle s ním pracuje. Alebo túto novinku od VBFka ktorú sa chystám použiť lebo pomer cena výkon je dosť dobrý.

Pre inšpiráciu: [ Link ]
o 21.08.2015, 12:12 | FOAM24.
Výše uvedené, obdobné izolace, a je úplně jedno jak se jmenují, mají jen účelně zhmotnit tenkostěnný skelet plošných dílů na autě, ovšem jen lokálně, nikoliv tak, jak je vyobrazeno. O odhlučnění strukturálního odstínění hluku, o kterém touží „LTR 450“ nemůže být ani řeč.
o 22.08.2015, 11:51 | kiklop32
Není takovéto odhlučnění 100% plochy zbytečné?
o 22.08.2015, 18:32 | BeetAudio.cz
Ano instalace je záměrně předimenzována.
o 22.08.2015, 21:13 | kiklop32
Jak se chová GZDM ML v zimě? Standartně nalepenej sníh/led na podbězích?
o 23.08.2015, 11:03 | FOAM24.
Tento druh informace se na stránkách prodejce GZ nedočteš, a už vůbec mě neuspokojil jejich strohý popis ve čtyřech řádcích o výrobku, viz. odkaz:
[ Link ]
Ani tak podstatné informace, kam tento druh izolace aplikovat, to také chybí (pokud tento popis není v příloze balení). Pak se ani nedivím, že to lidé lepí všude možně, ani tam, kam to vůbec nepatří a nebude splňovat očekávaný účel.
Samotného by mě zajímalo, co považuje prodejce GZ za tak kvalitní izolaci jako je právě model GZDM 1850-ML v tloušťce 4,5 mm. Výše ceny < - > versus množství 1,84 m je ca. 100 €. Když si odmyslím hlavní složku nosiče butyl, tak pro mne zůstává otazníkem lícová strana izolace, což je na krabici napsáno jako absorpční pěna, otázkou je, jaký druh pěny aby splňoval vůbec nějakou účinnost v útlumu.
Protože nemám možnost fyzického náhledu na tento model, tak jestli někdo máte kousek a je nevyužit k upotřebení, budu rád za tento vzorek, poštovné samozřejmě uhradím, vše je věcí dohody.

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3293 sekund.