Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > R: Kdo MDF kroužky

 o Navštíveno 3800x o
o 19.08.2015, 19:31 | EdTV
Zdar chlapy. Potřebuji někoho, kdo mi udělá MDF kroužek pod reproduktor podle mých rozměrů.. Díky moc. Ps.: Jsem z Chomutova, tak kdyžtak někde poblíž, ale klidně i dál, moc ho potřebuji.


o 19.08.2015, 19:56 | tibaltík
Nechcem mudrovat, ake nedava sa teraz radsej preglejka? Aspom mne hovorili ze mdf sa drobi a mpx je lepsiee
o 19.08.2015, 20:17 | EdTV
Upřímně nemam tušení. Koupil jsem si sadu mdf kroužků, ale nesedí to bohužel úplně tak jak bych potřeboval, jsou o kousek menší, nevejde se mi do něj reproduktor, takže bych potřeboval větší vnitřní průměr no a vlastně větší i vnější průměr.. Jinak co se týká materiálu, tak se na shopech prodávají myslim jen mdf.
o 19.08.2015, 20:26 | EdTV
Jinak ty rozměry by byly vnitřní průměr 19cm, vnější průměr 21,6cm a výška 2,2cm
o 19.08.2015, 21:12 | rover (WoodTech)
Už se tomu z mnoha důvodů moc nevěnuju ale pokud bys nesehnal jinde tak ti je případně vyrobím :-)
o 19.08.2015, 21:23 | EdTV
rover: Díky moc, kdybych nesehnal, rozhodně se ti ozvu. Moc děkuji
o 20.08.2015, 08:46 | tibaltík
Objednaj z nemecka mpx ;)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4906 sekund.