Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > ake autoradio na využitie mojej hifi zostavy

 o Navštíveno 3960x o
o 01.09.2015, 17:54 | warr10rko
cacte chcem sa spítat kupil somsi tuto zostavu posielam link na uvedenu stranku dufam že neporušujem pravidla :) : [ Link ]

ale neviem ake autoradio kupit abysom vytažil z nej maximalny vykon skusam som už asi 3 a všetky hrali inak. Zapojenie je klasicke jasom to nezapajal iba viem ze repraky su priamo a subbofer je na zosilnovač zapojeny a tahany cez cinch do autoradia som v tomto naozaj amater preto prosím o radu
P.S: hladam autoradio klasicke maximalne do 150€
a potom s lcd panelom tiež do tých maximalne 200€
P.S2: prve auutoraio bolo SAL VB 7000 a hralo slabšie ako Auna MD-160-BT hlavne mi ide o bassy prve spominane malo hlasitost do 60+ ale slabe basy a druhe len do 42 ale vyrazne bassy diky za rady


o 01.09.2015, 18:09 | Dexter
Pokud chces trochu kvalitni zkuk po vsech strankach, urcite se vyhni znackam jako SAL, Auna a jim podobnym. Takze nejakou overenou znacku. (Pio, Alpine, Sony, Kenwood....) vyber je dost siroky.
o 01.09.2015, 18:51 | jura.j
víš jak se to říká ?
z kurvy pannu neuděláš,děckama nezatopíš,z hovna bič neupleteš ........
skus to negde střelit a kůpit neco normálního.
z tehoto opravdu dobrá muzika nebude nigdy,ani dybys měl nevím jaký rádio,bohužel
o 01.09.2015, 20:03 | TommyDS | Upraveno: 2015-09-01 20:05:31
Radsej vsetko predaj a zacni odznova...

Chces radio ci multmediu? Riesil by som realne radio + komporepro na predky,sub dozadu, vseko zapojit na 4kanal... Samozrejme zaklad je vytlmit a uzatvorit dvere,bez toho basy z dveri nepojdu ... A taktiez nezabudnut na poriadne napajanie, das si zalezat na kontaktoch ...
o 01.09.2015, 20:24 | warr10rko
a vie mitu niekto poskladat nejaku zostavu do 500€? jasa vtom dobre nevyznam ale kedto kupim viem to zapojit jednemu znamemu ktori to volakedy zapajal
o 01.09.2015, 20:37 | TommyDS
Pozri si napriklad:
- radio Pio DEH X5700BT [ Link ]
- predne komporepraky Powerbass S-60C [ Link ]
- subwoofer Powerbass SPS12 [ Link ]
- 4kanalovy zosik Excursion HXA 65 [ Link ]

To mas rovnych 500EUR... este treba mysliet na tlmenie, osadenie repraku do MDF medzikruia, a natahania kvalitnej kabelaze
o 02.09.2015, 20:46 | noclue
ako tommy, ak to len tak naflakas do auta, tak si vyhodil 500e... 90% zvuku robi instalacia a nastavenie... len 10% komponenty
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3489 sekund.