Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > labor zdroj - nabijacka

 o Navštíveno 4047x o
o 03.09.2015, 15:21 | repak | Upraveno: 2015-09-03 15:22:27
linearny zdroj ako nabijacku autobaterii je dobre pouzit?
ide konkretne o tento kus [ Link ]


o 03.09.2015, 15:36 | TommyDS
Skor nie, mas tam regulovatelne napatie, ale stabilny prud - podla mna by si mohol prebit baterku...

Aku velku kapacitu potrebujes nabijat? Osobne by som isiel do procesorovych nabijaciek
- [ Link ]
- [ Link ]

Pripadne by som este preveril ako funguje tento pulzni zdroj
- [ Link ]
o 03.09.2015, 15:42 | repak
stabilny prud? ved prud si predsa odobera baterka podla toho kolko ho potrebuje cize to vies regulovat tym ze pri vybitej baterii nastavis dajme tomu 13,5v aby tam neslo tolo A a potom to zvysis. o to moc nejde skor kazdy tu pouziva manson(ktory dokaze od 3-15 regulovat) ale kedze zdroj chcem pouzivat aj pre ine veci tak chcem laboratorny ktory dokaze od 0V po cca tych 15. o klasicku nabijacku procesorovu nemam zaujem len som chcel vediet ci je jedno pre baterku ci sa jedna o spinany zdroj(manson) alebo linearny/trafo(alinco) a mozem ho kludne pouzivat aj na nabijanie
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3502 sekund.