Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Výběr autoradia do 5500kč

 o Navštíveno 6918x o
o 05.09.2015, 13:52 | MsGazman
Před časem sem rozbil autoradio Kenwood BT 92 SD a chci něco místo toho. jelikož sem model koupil za asi 5300kč tak rozhodně víc jak 5500 nedám. Na Kenwoodu sem měl rád jednoduchou obsluhu, genialní displej, design, sd, bt, a skvěle hrál na 4kanál zesi rainbow a dva páry repro. Chci něco podobného.


o 07.09.2015, 22:30 | CarMedia.cz (P)
Předpokládám, že nepřemýšlíš nad nějakou změnou koncepce, čili i do budoucna chceš mít klasicky pasiv předek/zadek/subwoofer. Je tak?
o 08.09.2015, 16:18 | MsGazman
Ano pasiv. Navíc mi píští v repro a ta návštěva u vás je fakt nutná. A když už tam pojedu. tak odjedu z radiem.
o 08.09.2015, 16:24 | MsGazman
Navíc mě totálně sere ale mega totálně že musim jezdit bez muziky. páč sem si od vás pořídil krásné nové repro a ...... no hrozný. S největší pravděpodobností stejně zjistíte že sem si to zkurvil sám. Navíc sem měl vizi že bych koupil radio a repro jen na něj a na zesi bych se vysral. No uvidíme co s tim.
o 08.09.2015, 22:15 | CarMedia.cz (P)
Až budeš mít v plánu se k nám vydat, tak se asi před tím ozvi. Máme dílnu plnou asi tak na měsíc dopředu, proto by bylo dobré, abychom počítali s tím, že se u nás ukážeš, abychom se mohli problematice víc pověnovat.

Co se týká autorádia, tak mě skutečně nenapadá, proč nejít opět do BT92SD. Ono v této cenové relaci těžko najdeš autorádio, co by mělo USB, SD a vše, čeho si ceníš. Ano, přemýšlet nad aktivem, nebo změnou koncepce, posunem co se kvality týče, kupředu, navrhnu něco jiného, ale takto vlastně ani nevím, co jiného doporučit.
o 11.09.2015, 19:09 | MsGazman
Dnes mi přišel od vás kluci Alpine 185 tak sem ho cvičně zapojil a je po pištění. Takže kdyby něco tak teda zavolám ale za mě zatim spokojenost. Díky
o 11.09.2015, 20:05 | LukeFab
Jen mi vadí u BT92SD,že nemůžu přeskakovat složky,nevím jak ztlumit rychle radio bez dálky,přepínání stanic je taky naprd-musíš do menu a tam si navolit stanici,nejde rychle přeskočit ani na DO,Jinak zvukově je super.DO by taky mohlo být radiový a ne infra,ale DO nepoužívám.Jestli to co jsem psal nahoře jde,tak budu rád,když mi někdo poví jak,ptž jsem na to zatím nepřišel.Jinak jsem s ním spokojenej.
o 13.09.2015, 17:29 | MsGazman
Ten Kenwood byl dobrej. Jen co sem nainstaloval toho Alpika tak sem zjistil ze mi fakt tak nejak sedi lepe. Rychleji nabiha jeho reakce sou mnohem rychlejsi. Radio slo lepe a jednoduseji nainstalovat. Treba ten nástavec na antenu. Nebo ten giga dlouhy kabel usb. No a pak se mi stavalo ze bezel timing a nejela hudba. Myslim ze tenhle o litr levnejsi model mi bude fakt stacit.
o 17.02.2018, 11:17 | LukeFab
Jen by mě zajímalo, jak je možné, že na zvoleném vstupu BT audio jedou jen a pouze přední repro? Ani v nastavení audiobalance/fader není zadní řada. V ostatních vstupech AUX, Tuner, USB jedou normálně zadní repro. Děkuji za odpověď
o 19.02.2018, 22:24 | lambados | Upraveno: 2018-02-19 22:34:59
LukeFab. Zdarec v nastaveni mas nekde moznost volby pro aux, jestli hrat pouze ze prednich repro nebo z cele sestavy. Zkusil bych se mrknout po obdobnem nastaveni bt
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3343 sekund.