Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Android autorádio čína - máte zkušenosti?

 o Navštíveno 12058x o
o 14.10.2015, 08:45 | tslany
Jelikož bych chtěl do auta autorádio s navigací co přesně sedne do interiéru a nepůsobí rušivě, tak jsem se ujal hledání a našel jsem dva typy rádií - jedno s WinCE (které bych preferoval, ale bohužel v dnešní době neaktuálnost mapového SW) a druhé s Androidem (bohužel asi jsem nucen vzít ten reklamosystém pokud chci aktuální nav). Samozřejmě že je to čína. Moje otázka zní - setkal jste se s tím již někdo, máte nějaké poznatky a případně mohl bych se někoho zeptat na konkrétní info, má-li nějaké takové rádio ve voze? Poprosil bych skutečně jen od lidí, kterým tato rádia prošla pod rukama, takže bez komentářů "je to čína, "kup raději XYZ", "má to zvuk na ho.no", "nebude tomu fungovat FM" apod. Já to všechno vím, máte samozřejmě 100% pravdu, ale přesto bych rád pokud by se někdo našel kdo by mohl napsat něco konkrétně z vlastních zkušeností. Díky :-)


o 14.10.2015, 09:08 | Davados
Na winCE funguje iGo Primo a to je z mýho pohledu pořád nej navigace
o 14.10.2015, 17:19 | tslany
Ano, v dnešní době dostačuje, to souhlasím, bohužel však už má nějaký rok za sebou (poslední verze je tuším 2013?), a kdo ví jak dlouho bude mít kompatibilní mapy. Plus Sygic na droid mám již zakoupený (a poté samozřejmě na WP které používám primárně, to se však do navigací zatím nedává :-) ), takže bych jej rovnou takto využil.
o 15.10.2015, 19:20 | bastr
a co totok [ Link ]
o 18.10.2015, 23:52 | tslany
No něco podobného to je, je v tom tuším RK3188, 1GB RAM a 1024x600
o 06.11.2015, 18:43 | Samantus
[ Link ]

Mam ve FocusuII tohle a napisu to takhle

pozitiva:
Zvuk, navigace (be on road), dalka na volantu, mp3, video, wifi, youtube, internetovy radio... moznost pripojeni 3G modemu, proste neskutecny mnozstvi kravinek ktery fungujou.....

negativa:
mp3 prehravac i po naladovani sd karty hudbou udela jen jednu slozku jako playlist a tu mele furt dokola... nepreskakuje na dalsi slozku.. da se to asi vyresit jinym prehravacem, ale jeste sem se nedostal k tomu jak ho nastavit jako default...
a potom znamy problem FM Tuner.. k bliti.. neskutecnej hnus... kterej se o 300% da vylepsit antennim zesilovacem.. ja pouzil Correct 1.1 mosfet.... ve meste je to super, ale mimo mesto slysim ruchy a sumy...
moje verze nema jack na externi mikrofon pro HF, s internim me druha strana blbe slysela ale to sem vyresil vytazenim jacku ven a pripojenim mikrofonu treba z parrotu....

takze ja bych se toho nebal a je potreba se s radiem szit, asi jako s novym mobilem :-D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3308 sekund.