Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Trvalé vypnutí kódu Škoda Gamma

 o Navštíveno 7342x o
o 21.11.2015, 11:24 | zazi78 | Upraveno: 2015-11-21 11:25:11
Ahoj, mám doma rádio Škoda Gamma na kazetu, má perfektní tuner, tak si ho chci dát do dílny. Mám k němu originál kód, ale po každém zapnutí zdroje ho chce zadat a já ho nechci nechat na trvalém napájení. Vím že jde dotazování na kód zrušit stiskem nějaké kombinace tlačítek, ale nikdo si již nepamatuje jak to bylo, ani strýček Google nemůže nic najít. Neporadí prosím někdo?? Moc děkuji

foto k příspěvku  od zazi78



o 21.11.2015, 13:48 | Pavel 528
je to v menu radia
o 21.11.2015, 16:12 | zazi78
Mohu poprosit o kterou položku v menu se jedná? Zkoušel jsem snad všechno... Děkuji
o 21.11.2015, 21:13 | Pavel 528
presne ted z hlavy nevim,ale je tam snad polozka CODE a nebo SAFE,to zmacknes,bude to chtit znova kod a jak se sada,tak se kodovani vypne..
o 22.11.2015, 09:25 | zazi78
Skutečně tato položka v menu tohoto rádia není... Přesto děkuji za snahu
o 22.11.2015, 10:19 | lambados
Ahoj. To radio bude chtit kod asi pokazdym zapnuti, kod se neda vypnout. Ja mel to radio na cd. V menu jsem nikde nic na vypnuti nenasel. Ten kod po zadani nacita ridici jednotka auta. Nebo palubak. Nvm kecal bych. Jinak super tuner jeste nema. Ma zakladni a zda se ti, ze je lepsi protoze ma v sobe predzesilovac na antenu. Pri vymene radia za neoriginal, musis za 150kc cca koupit zesilovac na antenu. Antena jako takova ho ve skodovce nema a skoda to resi tak, ze ho buduje do radia. Kdyz jsem do supa nechal menit radio, automaticky jsem ho koupil. Jinak byvh chytal 3 stanice.
o 22.11.2015, 10:33 | .mycTD
myslim, ze v nekterych pripadech (ne vzdycky) si akorat radio pamatovalo v jakem bylo naposledy aute a dokud jsi ho nestrcil jinam, tak kod znovu nevyzadovalo.
ale to ti samozrejme nepomuze
o 23.11.2015, 14:22 | Pavel 528
aha,tak tohle je normalni VW gammma a ta to vypnout neumi,musis mit tedy stale na trvalem stale stavu ze zdroje,jinak to nepujde....
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4614 sekund.