Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Mazda MPV 2002

 o Navštíveno 4576x o
o 18.12.2015, 21:02 | RudyV
ZDravím a jdu s dotazem za zkušenýma. Na jaře se chci pustit do vylepšení hudby v autě a potřebuju trochu poradit.
1. Autorádio ( MP3, USB), přemýšlím o nějakém Clarionu, repro dopředu - bez zesilovače, pouze přes rádio.
2. Varianta rozšířená o zesilovač.
Budu řešit pouze předek, protože jezdíme na výstavy s kočkama a těm je nějaká muzika ukradená....
Strop mám tak 10 000,- Kč. Tlumení je samozřejmostí.
Díky za pomoc při výběru komponentů.


o 18.12.2015, 22:15 | lambados
Ahoj. Asi bych premyslel, ze budes mit velky objem dveri. Ne vse tam zahraje dobre. Ja byvh volil rainbow. Nebo moje audiosystemy hraly obstojne bez zesilovace. Ale nebasujou kdyz jsou ve velkym objemu. Vytlumit dvere te vyjde na 2000 cca za material. Redukce k repro bude stat 150kc. Mdf krouzky do 200kc... a to je vsechno. Jsi na 2500kc za material. A mas 7500 na radio. Jeste je potreba antenni zesilovac. Protoze origo radia ho maji v sobe. To je cca 200kc. Volil bych radio od revila jestli ma neco od alpiny s bt jeste. Mel suprovy ceny. Co se tyce plus zesilovac. Tak ti staci dvoukanal 2x75w akorat mas 1000kc plus za kabely. Nebo 2000kc. Podle toho jestli kouois nejakej set sinuslive nebo zvlast napajeni a cinche. Snad jsem na nic nezapomnel. Sedim v hospode a napsal jsem to narychlo. Nekdo tady prodaval nejakej udimension za 2000 2x50w. Treba. Mrkni na bazar. :)
o 19.12.2015, 20:29 | RudyV
To lambados....Díky za reakci. Zapoměl jsem napsat, že do toho rozpočtu jsou započítané jen ty hlavní věci: rádio, repro a popř. zesilovač. Hlavně chci aby si to všechno dohromady hudebně ,, rozumělo ,,.Hlavní bude poslech rádia a pak hudby na USB. Nějaký montážní materiál a MDF desku už mám a nakupovat budu postupně. Až bude vše doma, tak se do toho chci na jaře pustit..Na stránky Revila jsem koukal a plánuji obchod navštívit a přemýšlím tam napsat a nebo zavolat a vše podrobněji probrat.
o 19.12.2015, 21:07 | lambados
Co se tyce menicu ti poradi velmi dobre ma naposlouchane a vi i v jakych dverich co jak dobre zahraje.
o 25.12.2015, 13:01 | Duri168
Obrátil by som sa na revilohifi.
Inak co sa tyce dveri, urcite vytlmit.
Ked sa dvere uzavru, vznikne lepsia ozvucnica a ake kolvek repro kludne aj seriove lepsie uhraju.
Autoradio by som volil podla toho co potrebujes. Ci bluetooth alebo potrebujes mechaniku.
Väcsinou aj tak budes davat hudbu na usb.
A zvolil by som drahsie repro s co najlepsou citlivostou ak ich chces napajat z radia.
o 27.12.2015, 09:37 | CarMedia.cz (P)
Pakliže ti jde jen o předek, řekl bych, že za mě jsu volby téměř jasné.

Autorádio Alpine UTE-92BT nebo CDE-193BT. Obě autorádia mají aktivní vyhybku. Využiješ tedy všechny 4 kanály na předek.
UTE-92BT [ Link ]
CDE-193BT [ Link ]
Obě rádia prakticky totožná, liší se jen v přítomnosti mechaniky. Obě podpoují i FLAC, čili i z bezmechanikovky můžeš díky tomuto formátu dostávat skvělý zvuk.

Pak můžeš koupit lepší komponenty bez vyhybek a neinvestovat do něčeho, co nevyužiješ a hlavně to, co by tě hlavně brzdilo. Pasivní vyhybky jsou slabým článkem téměř všech komponentních sestav..

Středobasy například SO Audio SO165-2.8 [ Link ]
Vhodné do celého objemu dveří. Odpor cívek 3 ohmy a vysoká reálná citlivost zaračují opravdu vysokou efektivitu!
Výškové reproduktory DLS UP1i [ Link ]
Suprové výšky z řady reference. Detailní, neuřvané. Opravdu vynikající varianta.

Takto jako celek by tě to vyšlo na 9570,-Kč s UTE, nebo 10570,-Kč s CDE. Za výsledek v případě zprávné instalace ručím :-)
o 31.12.2015, 11:53 | RudyV
Revilohifi.cz -Moc díky za doporučení. Postavím jak jsi napsal. Nemá cenu cokoliv vymýšlet a laborovat, dám na rady profíka. Ještě jednou díky .
Připojuji hodně spokojenosti jak v obchodě, tak v soukromém životě v roce 2016. Ať se daří.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3165 sekund.