Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > TC nedrzi nastaveni

 o Navštíveno 4476x o
o 12.01.2016, 10:54 | danix.m
MAm alpine 9855 na 3w aktiv a problem nasledujici.Tc nastaveny,ulozeny do pameti,autoradio je tez spravne zapojene(drzi pamet).Nejdriv se mi zdalo jen ze jsem hluchej a tc neumim naladit,ale ted jsem si temer na 100pro jisty,ze je nekde zrada.
Nastavym TC,ulozim,vse ok.Kdyz se treba druhy den vratim do auta,otocim klickem,tak najednou jsou TC posunuty k jedne strane,ale po par minutach jizdy se vse srovna.Ze by signaly? Nejsou nic moc,nebo zesik? (Velocity vr6000).
Nesetkal jste se nekdo s necim podobnym?


o 12.01.2016, 11:04 | danix.m
Nastavim...preklep :D

Jeste jsem zapomel dodat ze hodnoty v nastaveni TC jsou stale stejne.
o 12.01.2016, 11:13 | TommyDS
Ked sadnes do auta mas posunutu scenu, si myslel? Ale hodnoty TC v pamati su stale rovnake?

Mimochodom, 9855 je trosku nestatne, ma problemovy DSP procesor, mne napríklad v aktívnom nastaveni pukalo a "profesionalny servis" nedokazal odhalit chybu... Vymena prociku dost nakladna a narocna zalezitost...
o 12.01.2016, 11:25 | danix.m
Presne tak,scena se posune,hodnoty tc nemenne....ale po ani ne 5min jizdy se to srovna.

o 12.01.2016, 11:31 | TommyDS | Upraveno: 2016-01-12 11:31:20
Je to jedna z poruch, ktore sa pri tom DSP procesore objavuju, mal som aj ja ... Kedze tam je do jedneho chipu integrovany aj audio chip aj DSP chip, vymena cca 200EUR, plus treba na to dost kvalitne pajkovacie vybavenie, aby bolo mozne vymenit ...
o 14.01.2016, 00:03 | Fonfy
takze nova HU odporucam pioneer deh80prs a zvukovo si polepsis
o 14.01.2016, 17:24 | danix.m
Ne,jenom odesel zesik :) Jeden kanal chvilema vypadaval,az umrel uplne.Mel jsem na nem napojenej stredak,proto kdyz mi vypadl,tak scena utikala ke strane.
Ale jinak k 9855ce jsem z ni takovej rozpacitej.Asi mi nejvic vadi ta agresivita na stredech kdyz to dam hlasiteji,to mi uplne rve usi.Vim ze je to problem vsech Alpinek,ale mel jsem pred tim 9812 a ta mela zvukovy projev mnohem prijemnejsi i pri vyssi hlasitostech,celkove se mi vic libilo zabarveni zvuku nez u 9855.Ale u Alpinky bych rad zustal,maji dobry spodky,nepouzivam SW.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3224 sekund.