Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > pomoc s výběrem zesilovače

 o Navštíveno 4754x o
o 28.01.2016, 20:03 | jonaasisko | Upraveno: 2016-01-28 20:05:06
Zdravím pánové, před nějakým časem, bude to asi kolem pěti let, jsem na zdejší doporučení koupil compa Udimension el comp 6 a ještě dva koaxialy od Udimension, vytlumil jsem tak nějak dveře a nějaký čas to provozoval pouze na autorádio (panasonic cq-c8300n) pak jsem auto odstavil a jezdil jinýma, občas audi, občas opel atd...ted jsem to "vytáhl z kopřiv" a začal zas používat a po přesednutí je ta hudba hrozná, absolutně žádná dynamika, basy, plochý nudný zvuk...dost na tom bude mít to, že jsem ještě nevyměnil original nitky za kabely a přední jsem zapojil pouze středobasy bez výhybky a výšky nechal původní (honda accord 1997 v rozích odrazem od okna) ted se chystám to dodělat jak to má být a chtěl bych mezi to hodit nějaký zesík...můžete poradit jaký? koupil bych nějaký jetý s cenovkou do 3000,- dá se sehnat něco ucházejícího? nechci tam ten zesík na to aby mi to vyrvalo tapecy ale aby se rádio tak nenamáhalo a aby se ten zvuk pročistil...popřípadě si rád nechám poradit ve zbytku, ale ty repra dávat pryč nebudu, jsou prakticky nové, a když jsem je vybíral s tím že budou hrát pouze z rádia bez zesu, tak mi tady byly doporučeny s tím že mají nějakou rezervu i pro budoucí přikrmení zesíkem...tak jak kluci? :-)


o 31.01.2016, 09:39 | noclue
na zdejší doporučení koupil ....a ještě dva koaxialy od Udimension

to Ti tu fakt niekto poradil koaxialy... to neznie pravdepodobne
o 31.01.2016, 20:33 | jonaasisko
To bylo v setu a chtěl jsem je do zadu místo originálních...similují subwoofer, radio do nich pouští jen nízké kmitočty...a jsem rád že někdo zareagoval, i když ta reakce byla prakticky k ničemu...fakt děkuju...
o 31.01.2016, 20:53 | noclue
a bazar si pozrel?

len namatkovo su tam na prvej strane 3 normalne 4-kanaly ktore mozes pouzit... DLS, Mosconi, rodek
o 31.01.2016, 20:55 | noclue
inak asi nikto nepochopil, ako to mas zapojene ani ako to chces zapojit :) mozno preto je malo reakcii.
o 31.01.2016, 22:27 | jonaasisko
ajotak :-) originálně to tam je tak, že ve dveřích jsou celopásma a ve spodních rozích oken v palubce výšky jen přes kondík, a další pár koaxiálů je vzadu v "platu" (je to sedan takže plechová přepážka). Dveře i to plato jsem vytlumil vibraflexem, koaxialy jsem koupil protože jsem do plata nechtěl řezat jiné otvory a protože rádio má funkci SBC-SW kdy zadní repro hrají jako woofer...po vytlumění jsem do dveří přes kroužky, které jsem taky přelepil vibraflexem dal ty Udimensiony prostě bez výhybky na prasáka, pak zas nebyl čas to dodělávat a pak jsem auto odstavil kvuli vyvařování laku atd atd a tohle celé se protáhlo na víc než rok, takže ted to chci dodělat, čili natahat pořádné kabely, zapojit výhybky a dát tam místo origo výšek ty, které byly v setu...prakticky bych chtěl jít časem cestou SQ, ale je mi jasné že Udimensiony jako základ asi nebudou ideal, ale peníze je ted potřeba dávat jinam...ale chtěl bych aby to hrálo v rámci možností co nejlíp, proto bych chtěl mezi rádio a repra dát ten zesilovač...díval jsem se do bazaru, ale fakt se v tom ted neorientuju, tak jsem chtěl poradit, který by byl ideální, nechci koupit něco, co mi pak v celém řetězu nebude fungovat...jsem z Břeclavi a ideální by bylo se třeba s někým sejít a poradit, poslechnout si muziku v autě, které je dobře udělané...mám ještě audi A8 2004 a tam je to prostě perfektní, prostor, dynamika, celková sladěnost a vyváženost...tak bych se tomu chtěl co nejvíc přiblížit...tak asi tak :-)
o 01.02.2016, 08:23 | Pavel 528
no spis je otazka,kolik vlastne do toho chces dat...to je zaklad...

plne funkcni znackove zesilovace se zarukou zde...

[ Link ]

pokud by si daval predek a zadek na zesik,staci ti 4kanal,nebo pokud nejaky maly SW,tak 5kanal

[ Link ]
o 01.02.2016, 10:21 | jonaasisko
Jasně 4 kanál mi zatím stačí...a za ten zesík bych dal neco mezi 2-3k
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3245 sekund.