Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Rady pre začiatočníka auto hifi

 o Navštíveno 6069x o
o 31.03.2016, 22:30 | warr10rko | Upraveno: 2016-03-31 22:32:24
cawte dopredu sa odpravedlnujem za pravopisne chyby zle somsa učil a som po 12hod. šichte :D Takze najprv vam sem hodim videa svojho auta ako hra a akojeto zapojene.zvladam krutu kritiku takže kludne domna. Co chcem a čo hladam je:
1.Autoradio do max 150€ bud vysuvne, popripade 2Din a určite mosfet zapojenie,len bojím inych značiek akoje kenwood a alpine a nechcem nejaký čínsky šmejd ktorí bude zasekavat atd. moc sa do autoradi nevyznam.
2.Cez leto idem vytlmit auto nakolko budem mat dole tapaciry-dvere ake repro hodit do dverí? mam tam odkaz bude dole čo mam za zostavu. ale tie repraky viem žesa ledva zmestili aj na hrubku a su v predných aj zadných dverách.
3.Dat do predných dverí aj výškove repro s vyhybkou?
4.Sub bysomsi chcel nechat celkom dobre hra ale akmi poradite nejaký do 200€-hladam niečo čoma poriadne bassy a nevyštaví mi baterku tak si necham poradit ale niečo velke a silne :) nechsa aj okna poriadne trasu teraz sami trase iba stierač
5.Neskor investicia do zosilnovača -lenze chcem nan zapojit všetky repro 4x čosu vo dverách +subb+ nad subb bysom chcel umiestnit 2xrepro popripade 2dalšie subb ale toje ešte daleko
6. Niekoho kto ma trpezlivost a občas bysom mu mohol napísat čo a ako zapojit a poradil bymi som v tom novy budem rad za každu radu

P.S: sem prihodím odkazy ak porušujem pravidla ospravedlnujemsa a dufam žeto nebude vymazane:
Youtube video:
-0:35 zapojenie amaterske
[ Link ] -tuto zostavu mam komplet v aute
dakujem za odpovede a rady


o 31.03.2016, 22:45 | zdeno7311
Zdar

1.Pokud netrvaš na 2 dinu doporučuju Kenwood kdc bt 53u nebo KDC BT 61 nebo 92SD

2.Osobně bych volil repraky třeba od gladenu infinity samozřejmně komponenty.

3. Urcitě nejlepe do zrcatka jako ma vetšina aut,Připadně A sloupek

4.subač nehraje dobře ani na videu a navic to vubec nema vykon když přeženu 500w RMS je moc.

o 31.03.2016, 22:57 | kiklop32
Ahoj,

tak napřed vše vymontuj a rozšlapej :)

Napiš sem cenový rozpočet kolik si ochoten do toho celkem dát. A jestli ti nevadí bazarové věci.
o 31.03.2016, 22:59 | kiklop32
zdeno7311

za ty prachy se dají sehnat mnohem lepší rádia
o 31.03.2016, 23:03 | zdeno7311
starši jo nove ne ja sem zastance kenwoodu mam prave bt 61 u ma DSP procesor BT stream hudby zadni usb a hlavně 3x4V vystupy na zesilovač.

o 02.04.2016, 13:45 | dragoczskill
To co tam máš ten "kvalitní" čínský výrobek je dobrý tak na podpal do kotle zbytečně vyhozené prachy za nic..
o 02.04.2016, 21:26 | warr10rko | Upraveno: 2016-04-02 21:26:58
Ok takze somsa rozhodol pre nove repro sustavu budem to menit postupne takže dalších pár otazok navas :)
do predných dverí pojde:
komponetne repro POWERBASS S60C
do zadných dverí pojde :
koaxiálne repro POWERBASS S 652
toto bude časti 1 neskor do kufra pojdu stredobasove POWERBASS - U.S.A / 4XL-80-94 spolu s nejakým subbom ešte neviem ale chcelbysom niečo s 2sub rozmýšlam nad JBL GT5-2402BR alebo Kicker DCWS122
otazka je aky zosilnovač všetky repro chcem dat na zosilnovač tj kompo,koax,subb a neskor aj stredove.Ale furt neviem.A ake autoradio do max 250€ multimedialne bud 2DIn alebo vysuvacie keby sa da donich nahrat aj navigacia bolbysom happy ale do takej sumy asi sa nič neda zohnat..
o 02.04.2016, 21:39 | kiklop32
Dej si repro jen do předních dveří resp. ty prachy co chceš vyhodit za koax a totální nesmysl do kufru investuj do předních dveří.

Nebo si myslíš, že 3x žumpa = diamant?

Chceš bazar věci nebo jen nové?
o 02.04.2016, 21:46 | noclue
viac pasikov, viac adidas.....

bolo to tu >>> 100x

na CD mas pravu a lavu stopu.

tolko repro potrebujes, ostatne je masochizmus
o 02.04.2016, 21:49 | warr10rko
iba nove veci chcem ale idem mi skor o bassovy zvuk nech to tlačí ale hentie su teraz aj v akci za slušnu cenu [ Link ] preto som ich chcel už v pondelok aj objednat :) a henten kicker sub je vraj dobrý no ale kludne porad repro sustavu do dveri max 150€ subb 300-400€ zosik do 200€ a autoradio od 150€ do 250€ max
o 02.04.2016, 22:08 | kiklop32
Proč ne použité věci?

Míň peněz, víc muziky
o 02.04.2016, 23:02 | warr10rko
lebo to nechcem ešte teraz riešit ale postupne a kedto bude od overeneho zdroja tak hej
o 02.04.2016, 23:08 | noclue
keby si len trocha pohladal tu na fore....tak by si sa napriklad docital, ze za 400€ su uz naozaj dobre suby, ktore vedia to, co pozadujes, ale za 200€ len zosiky, ktore na to vobec nestacia vykonom ani kontrolou...

nehovoriac o tom, ze kazdy zosik funguje podla zakonov fyziky (ja viem, je to tak trosku prekvapko)

na kazdy jeden kW vykonu je to min 100A prudu... to len pri zosikoch s vysokou ucinnostou ... bezne je to aj 140A .... tolko k tej nevycucnutej baterke
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3273 sekund.