Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Ground Zero GZDM 1850-ML

 o Navštíveno 5361x o
o 10.05.2016, 15:27 | peter0907
zohnal som si 1 balík tohto tlmiaceho materiálu za fajn cenu. Moja otázka je, keďže je rozdelený na 2 časti, tá samolepiaca z alubutylu a druha časť je pena, kde sa hodí lepšie, na ktorú časť dverí, na ten plech vonkajší, ktorý "nevidno", alebo na ten plech vnútorný, ktorý je ako prvý pod tapacírom? Lebo mám aj STP Gold, tak na 1 plech dám Gold, na druhý dam GZ, preto zvažujem, kde by sa hodil lepšie podľa Vás?


o 16.05.2016, 13:18 | peter0907
viete mi prosím Vás aspon niekto poradiť, ak tieto pláty nalepím na vonkajší plech dverí, tá tlmiaca pena, čo je vlastne vrchná časť tohto materíalu nebude nasiakovať vlhkosť? Má to zmysel dávať to na vonkajší plech, alebo radšej si to nechať na vnútorný plech, alebo tapacír? Poradí mi niekto, aby som neurobil nejakú chybu?
o 16.05.2016, 13:42 | zdeno7311
Ono je hrozně jednoduche napsat dotaz než si sam něco pohledat :) trošku tě navedu a hledej...

www.ahifi.cz
o 16.05.2016, 14:23 | peter0907
skôr hľadám niekoho, kto s tým má nejakú skúsenosť a reálne odporúčanie.... na stránkach predajcov sa toho popíše hodne.... :-) niet nad reálnu skúsenosť a odporúčanie......
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3684 sekund.