Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Ozvučení..Alfa Romeo 147

 o Navštíveno 9155x o
o 26.05.2016, 20:06 | Martin_147
Dobrý večer všem, jelikož trávím v autě poměrně dost času rozhodl sem se zlepšit trošku audio, komponenty mám skoro vybraný, jen bych byl rád za názory, odkazy snad nevadí :)
Rádio budu určitě dávat jiný, jen si nejsem jistej aby mi zůstaly zachovaný ovládací funkce na volantu, tohle ještě neni dořešený :( repro sem slyšel hrát a velmi mě to potěšilo :)

autorádio: [ Link ] ... -kmm-122y/
repro: [ Link ] ... ire-sc165/
zesilovač na přední repro: [ Link ] ... bbx-f1200/


a do kufru bych rád samostatnej zesík + sub
[ Link ] ... -bbx-t600/
a sub tam sem narazil na to že vůbec netuším ani jakou značku ani jakou bedýnku (nechci to rvát do plata a řezat), poslouchám hudbu která má hloubky i výšky, ale rád bych trošku basovější základ :mrgreen: . Jinak umístění repro je klasika..velký repro ve dveřích a výškový nad klikou řidiče natočený do prostoru, zadní dveře zatím řešit nebudu tam by zůstaly ,,seriový,, repra.

E: samozřejmě nemám vypsanou kabeláž, tlumení a blbosti kolem ale počítá se s tím samozřejmě

Díky moc, M.


o 27.05.2016, 19:58 | tibaltík
Ach to boli casy ked som zacinal robit moju alfu 147. Smrk
Ovladanie na volant by som neriesil. Adapter stoji okolo 80€. Kup lepsie komponenty.
Umiestnenie vysiek je daleko od optima. Moc nizko a blizko pri soferovi. Skusil by som to dat do trojuholnika A stlpika
o 27.05.2016, 21:11 | noclue
nejdu ti linky
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3474 sekund.