Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Repro na víko kufru

 o Navštíveno 5054x o
o 09.06.2016, 08:55 | Nedi
zdravíčko, řešil tu někdo z Vás, zabudování reproduktorů na zadní víko kufru ? jde mi o to, jestli postupovat vytvořením šablony z MDF, poté postupovat laminátem do výsledné podoby . . případně "nahulváta" z pěny a z té poté vymodelovat tvar. Potřebuji tam usadit jeden pár reproduktorů. Přední dveře - 3 pásmo, plato 2 pásmo a 3 pár bude v kufru. Díky.


o 09.06.2016, 13:03 | kiklop32
A to k čemu?
o 10.06.2016, 08:16 | Nedi
nahrazuji v předních dveřích 2way na 3way a jeden pár mi zbude, včetně volného kanálu na zesiku ( na přední dveře bude samostatný ) a rád bych je někam umístil. . hrál jsem si ještě s myšlenkou, předělání zadního plata a dát tam oba páry.
o 10.06.2016, 08:57 | TommyDS
Viac pruzkov neznamena viac adidas :D ked davas dopredu 3way, asi to nebude nejaky low-end, a chcel by si si to pokazit zvukom zozadu ???
o 10.06.2016, 10:22 | Nedi
tak to samozřejmě ne, jde i o to, že auto bude do budoucna sloužit i jako předváděčka, a přeci jen, to musí trošku vypadat, proto jsem si říkal, když zbude jeden pár repro, tak je umístím někam do kufru, a budu s nimi hrát, jen když bude auto otevřené.
o 10.06.2016, 10:52 | kiklop32
A prozradíš nám co to je za repro?
o 10.06.2016, 11:08 | Nedi
dopředu Gladen zero pro 3way - a v zadu Gladen SQL. s tím, že mam 2 páry.
o 13.06.2016, 08:05 | Seat Power
Udělej kostru z mdf a po lamino
Dal ych pak dal mozna konektor kde ty repro pripojis jen kdyz budes stat a hrát nekde na srazu apod...a bezne hral jen na repro z předků.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3269 sekund.