Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > sroubek jako terminal na woofer

 o Navštíveno 4865x o
o 25.06.2016, 17:46 | Dandis
Ahoj.muzu pouzit pozinkovane sroubky prumer 6mm jako terminal na subwoofer?

foto k příspěvku  od Dandis



o 25.06.2016, 22:43 | hotdog
jak je to myšleno jako terminál?
o 26.06.2016, 01:21 | blatouch | Upraveno: 2016-06-26 01:22:33
Asi na propojení skrz bednu. Na krátkou vzdálenost je to imho jedno, obzvlášť u subwooferu. Zinek tam je jen ve vrstvě pár mikro metrů na snížení přechodového odporu a proti korozi, proud poteče hlavně přes ocel. To bude možná i lepší než kupovaný terminály, který nejsou tak masivní.
o 26.06.2016, 07:31 | petis
Použít to mužeš. Ale mnohem lepší by byla mosaz.
o 26.06.2016, 09:08 | Dandis
Hledal jsem mosaz nebo med a nasel jsem pouze pomosazovane zavitove tyce a za docela balik.tak jsem zebral tohle z prace :) a ano je to na propojeni pres bednu.tak ja to dneska udelam at mi uz kabel neleze pres br :) diky
o 26.06.2016, 09:34 | petis
Asi bych vytahnul z boxu ven kus kabelu s okem, ten navlíknout na šroub a nato pak dát kabel s očkem od zesíku, at je spoj na očkách a ne zkrz box přes železnou závitovku.
o 26.06.2016, 11:38 | Dandis
Prave nechci tahat kabel pres stenu.to bych ho mohl dat natvrdo z zesiku pres drevo do woofru.no zkusim a jak se mi to bude zdat neak horsi tak ho protahnu pres ty diry po sroubkach a prilepim
o 26.06.2016, 14:44 | noclue
skor vidim problem v tych plechovych okach :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3415 sekund.