Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Tlumeni a odhlucneni octavie 1

 o Navštíveno 5380x o
o 27.06.2016, 12:21 | Datom | Upraveno: 2016-06-27 12:23:56
Zdravim, mam rozdelany tapec na octavii 1 a premyslim ze bych vytlumil zrovna i dvere a jine casti auta.
Na predni dvere jsem chtel pouzit tady toto [ Link ] , ale pouzit to na cele auto se me prilis drahe. Nejsem zas takovy fanatik do hifi, takze koupim mdf podlozky, mozna repro a hotovo. Octavia je celkem dost hlucna a dival jsem se cim to levne odhlucnit. Kousek od nas je firma GUmex a prodavaji tam ruzne protihlukove desky a ty materialy vypadaji podobne jako na ruznych shopech s autohifi. Muzete me nekdo doporucit co dat treba do zadnich dveri pod kapotu nebo na zadni steny do kufru. Z te jejich stranky [ Link ]


o 27.06.2016, 21:46 | FOAM24.
Link Gumex - protihlukové desky, nemají nic společného co by hluk odstínilo, tyto materiály jsou pro odhlučnění nevhodné, natož do auta.
V případě akustické optimalizace dveří a odhlučnění auta (dílčí nebo kompletní) mohu doporučit izolační materiály které jsou mnohem účinnější a cenově přijatelné.
Další info individuálně v kontaktu na www.tlumicimaterial.cz
o 27.06.2016, 22:52 | MARWiN | Upraveno: 2016-06-27 22:54:45
na O1 bych se zaměřil nějakým gumoasfaltem/bitumenem s hliníkovou vrstvou na komplet zadní podlahu v kufru včetně škopku rezervy a potom to samé + vrstva neoprenu nebo cupaniny na zadní blatníky a podběhy až pod zadní sedačky ... hluk odvalování pneumatik, větru atp. prakticky uplně zmizí, což bylo poměrně dost rušivý a pořád tahalo pozornost dozadu
edit: ještě se dá cupaninou nebo neoprenem docela efektivně odstranit hluk z kabiny vytlumením komplet vnitřku palubní desky (pod volantem, polepit kastlík spolujezdce,...) , případně kapota (bitumen s hliníkem+ neopren+ origo deka)... moje minulá kapota skoro nešla zvednout a ještě se mi nestalo, že by se to odlepilo ani v létě když se to dobře odmastí :D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3476 sekund.