Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Montáž Subwooferu Sencor SCS 1203

 o Navštíveno 6336x o
o 16.08.2016, 11:40 | adamvenzara@sez
Dobrý den,

Rád bych se zeptal jak mám zapojit již zmínění Subwoofer Sencor SCS 1203 do vozidla Nissan Micra K11.
Maximální výkon [W]: 600
Jmenovitý výkon [W]: 300
Plný frekvenční rozsah 25 – 3000 Hz +/- 1,0 dB
Impedance reproduktoru 4 ?

Měl bych to připojit na baterii nebo na rádio, mám obavy o dostatek výkonu pro woofer, jelikož má celkem dost vysoký výkon.

Děkuji za případné komentáře.

foto k příspěvku  od adamvenzara@sez



o 16.08.2016, 19:35 | zdeno7311
Vysoky výkon :D:D:D Realně když vemeš uvedeny vykon a rozpuliš ho tak pak to možna bude sedět :D Tento reprak bude mit tak 150W RMS maximalne
o 16.08.2016, 21:23 | adamvenzara@sez
Můžeš mi vysvětlit proč bych ho měl půlit a proč by uvedený RMS měl lhát a nemohl mít uvedený hodnoty ?
o 16.08.2016, 22:07 | TommyDS
V prvom rade - reprak nema vykon, ale prikon. Po druhe - je to asi pasivny subwoofer, cize na vybudenie budes potrebovat zosilnovac ... a ten je potrebne napajat. Cize od baterky natiahnes plus aj minus kabel od baterky k zosilnovacu, od radia natiahnes RCA kable k zosilnovacu. A nasledne zo zosilnovaca repro kable do subwoofra ...
o 16.08.2016, 22:51 | kiklop32
Z baterky pouze plus, mínus připoj na kostru auta, stejně tak baterku
o 17.08.2016, 06:55 | zdeno7311
Protože Sencor je srač

Vyrobce nikdy nelže jen uvadi zajimave hodnoty pro neznale lidi kteři si koupi subwoofer z velkyma čislama a realita je uplně jinde.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.325 sekund.