Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Zesilovač a subwoofer do dílny.

 o Navštíveno 5382x o
o 09.10.2016, 00:01 | bobeš
Ahoj, je nějaké levné řešení jak napojit hudbu z auta do garáže ? Prodal jsem auto a zbyla mi muzika. Díky.


o 09.10.2016, 09:59 | DavidCh
Prodat a koupit zesilovac na sitovy napeti.
o 09.10.2016, 12:55 | pepe689
Neni
o 09.10.2016, 14:01 | marmaji
Ja to mam doma resene pres PC zdroj, ale je to funkcni reseni pouze pro mensi zesilovace (Carpower Wanted 2/160 napr.) Ty silnejsi maji pri zapnuti vetsi proudovy odber a u zdroje se pri jejich zapnuti aktivuje ochrana, ktera zdroj vypne.
o 09.10.2016, 17:49 | bobeš
Díky za odpověď. Už jsem si něco přečetl na internetu a jedině ten pc zdroj.
Prodal bych to ale dostal bych za to jen pár šupů.
o 09.10.2016, 17:54 | kiklop32
Co je to za zesík?

Jinak správně je to:

Zdroj + autohifi baterka + Kapík? a to na zesík. Ale cena toho vs. cena zesilovače je nesmysl.

Všechno jiné je o ničem
o 09.10.2016, 19:22 | DavidCh
Me by osobne zajimalo, co vse mysli hudbou z auta. Pokud ma jen repraky bez beden, tak z toho nic kloudnyho neudela. Nakonec koupi zesilovac 2x 50W + dve bedny o podobnem vykonu a zjisti, ze to tak spatne nehraje. Je to porad lepsi nez spinanym ATX zdrojem trapit spinanej zdroj v zesilovaci. V tech levnejsich ATX jsou mizerny kondiky a tak zadna baterka nezabrani ruseni do zesilovace - ruseni casto ani clovek nevnima, ale zdroj v zesilovaci ho vnima az az. A pak se vsichni divi, ze se jim po 20 hodinach hrani kurvi zesiky.
o 09.10.2016, 19:23 | bobeš
Jo asi je to blbost. Mám starý 4k od carpoweru, staré ovály od crunch a subwoofer kicx.
o 09.10.2016, 19:39 | kiklop32
:D

Dej to do rozných inzercí a kup to tak jak radí DavidCH
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3398 sekund.