Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Problém: Alpine UTE-72BT

 o Navštíveno 6289x o
o 25.10.2016, 15:40 | Jujk0
Ahoj, chcel by som sa opýtať, či má niekto toto rádio. Mám s ním totiž taký problém, že na začiatku a nepravidelne pri prehrávaní dlhších (40-50 minút) mp3 začne sekať. Znie to ako keď preskakovalo voľakedy CD. Skúšal som formátovať USB, iné USB, reset rádia. Tie isté USBčka a mp3 nemajú v druhom rádiu problém... Diky


o 25.10.2016, 19:42 | pajeccc
Pocul som že to radio ma problemy s fiormwarom ale co je na tom pravdy neviem. Holt ALpine už nieje to čo bývalo... :(
o 25.10.2016, 20:03 | madmaik
me se to u 92-BT stalo u flacu pri prvnim vsunuti flashky,prisoudil sem to ze tomu trvalo nez si to nacetlo data z flashky.ja ale resim to,ze i kdyz mam pisnicky na flashce otagovany,serazeny,spravne ocislovany,tak se mi stejne prehazou.
o 25.10.2016, 20:09 | Jujk0
No to som si všimol tiež, že sú albumy/songy zoradené nejako podivne, to ma však neštve nejako moc. Skôr ma sere to sekanie pri prehrávaní a hlavne to, že som si to nevšimol do 2 týždňov od kúpy, mohol som ho vrátiť, keďže som ho kupoval cez eshop... :(
o 25.10.2016, 20:19 | madmaik
Jak ji mas zformatovanou?ja mam tuseni ze jsem formatoval do fat32
o 25.10.2016, 20:27 | mr.brain
Alpiny k FAT32 nepřistupují podle abecedy, ale podle stop jak jsou soubory zapsaný ve FAT tabulce, takže pokud to nenahrajete podle abecedy anebo 0-xxx tak je to přeházené.

Existuje ale na to utilita :) jmenuje se to drive sort, ke stažení tu [ Link ]

Jujk0: nepřehřívá se to? To by to mohlo taky způsobit... Anebo když přeskočíš na další skladbu, tak je to ok?
o 25.10.2016, 22:24 | Jujk0
mr.brain, nie, robí to len a len pri nejakých mixoch (dlhé mixy best off čokoľvek). Ak hneď pri sekaní prehodím na inú mp3 je všetko OK, teplo na to nemá vplyv, robí to aj hneď po zapnutí pri týchto teplotách... Hovoril som aj so zastúpením Alpine, vraj to budú konzultovať priamo s nemcami. Som zvedavý, či tým trpia všetky, alebo iba moje... Ach, zlatý Pioneer. V druhom aute mám MVH350 a ten je parádny. Hlavne bol pred časom v akcii za 50€ :D
o 26.10.2016, 20:08 | Jujk0 | Upraveno: 2016-10-26 20:10:15
Problém vyriešený, objednal som Pioneer, keď príde, Alpine pošlem na reklamáciu a potom predám... 3 ročný Pio v druhom aute je lepší jak toto... Mimo vyššie spomínaného problému som ešte vypozoroval pomalé BT (až niekoľko sekúnd po zdvihnutí hovoru sa počujeme) a tak isto pomalá reakcia na USB kľúč (ten istý šlape v Pio rýchlejšie (načítanie, preskočenie skladby atď.)) No a to nehovorím, že v jednom menu Alpiny sa prechádza šípkami a potvrdzuje kolieskom, a v druhom sa aj pohybuje kolieskom. Na nervy.
o 26.10.2016, 21:07 | pepe689
Verejny tajemstvi -))no co cekame ze kdyz top model stal driv 30 a dnes par litru-)
o 27.10.2016, 20:23 | CarMedia.cz (P)
Pepe689: to stál i Pio přeci.

Hlavní problém je ale v tom, kdo teď Alpine distribuuje. Hold Poláci nyní mají všechno u prdele a v elektrowordu frčí spíš Sencory, takže od tud podněty na upgrade firmwaru nikdy nevzejdou. A maily od nějakého Jirky z Carmedie nestojí ani za odpověď..

Také jsme při instalacích přešli na Pio či Kenwood a máme po problémech a po starostech..
o 16.11.2016, 20:11 | J0hny
zkus ji naformatovat na velikost alokacni jednotky 4096 (pripadne zvol velikost ca prumeru velikosti jedne pisnicky :), sice to malinko zpomali hledani (asi neznatelne), ale mohlo by pomoct
o 16.11.2016, 21:11 | Jujk0
Problém vyriešený, kúpil som Pio MVH-X580BT [ Link ]
Nebe a dudy :)
A zdá sa mi, že aj tuner toho viac naladil na prvý pokus. Týmito pokusmi som asi dospel k tomu, že nech Alpine spraví čokoľvek, ostanem u Pioneeru, aj keď by bol horší, už len z princípu :)
o 16.11.2016, 23:24 | pepe689 | Upraveno: 2016-11-16 23:25:03
Jj presne !
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.343 sekund.