Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Problém - napětí

 o Navštíveno 5387x o
o 08.11.2016, 19:39 | Nedi
zdravíčko, řeším problém. Mám 3 zesilovače. jeden monoblok Gladen 1800C1 , 4kanál Gladen RS100c4 a mosconi 130.4 . - při vypnutí rádia lupne v reprácích ( jen některých ) nikoli v basáku, zkoušel jsem REM klasicky na (+) bez zaplého rádia, lupnutí beztak proběhne. Pozoroval jsem na zesilovačích diody, basák vypne ihned, ale po odpojení REM zůstane chvíli svítit dioda na ostatních zesilovačích a pomalinku slábne. - tento jev jsem spozoroval i na rádiu - z prvu jsem si mysle že bude chyba v něm, ale asi bude jinde. Nesetkal jste se s tím někdo prosím ? Děkuji jinak je napojený i kapacitor BRAX 1F.


o 10.11.2016, 08:25 | Nedi
tak problém byl nalezen, u zesilovače RS100c4 je vadný jeden výstupní kanál.
o 10.11.2016, 12:04 | DavidCh
Takze lupani bylo jen z tohoto jednoho repraku?
o 10.11.2016, 12:37 | Nedi
nakonec ano, měl jsem za to, že to dělají všechny repráky v jedněch dveřích, ale na radu - postupným odpojováním jsem přišel na to že to dělá pouze 1 kanál. Repro jsem napojil skrze externí kabel na zesilovač a lup - na druhém ( stejně nastaveném ) kanále se lupnutí neprojevilo. Takže při vypnutí něco jde do výstupního signálu prvního kanálu zesilovače - ted jen otázka co :(
o 10.11.2016, 14:49 | DavidCh
To je jednoduchy, je to vyboj napeti, otazkou je PROC. Da se k tomu sehnat schema zapojeni?
o 10.11.2016, 15:27 | Nedi
máte na mysli schéma kompletního zapojení instalace v autě ? - pokud ano, tak bych ho musel vytvořit.
o 10.11.2016, 17:32 | DavidCh
Nee, myslel jsem schema zesilovace, problem je v zesilovaci. Ja sem po nem koukal a na netu sem ho nenasel.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3829 sekund.