Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > touran 2016 (Zdeny, nedívej se sem)

 o Navštíveno 5672x o
o 10.11.2016, 17:39 | JB
Zdar, chtěl jsem původně Hondu, ale protože to je manželčino auto, tak máme od srpna Touran. Čekali jsme od února, kdy bylo auto objednáno. Zdeny, omlouvám se.
Je tam to lepší dotykové rádio a 8 repro. Přemýšlím, že by to sneslo menší upgrade. Mám fajn manželku, ale ona tohle samozřejmě neřeší, takže to bude pro mě, když se s tím svezu, beru to jako kompenzaci, že do služebáku se nedá šáhnout. Myslíte, že vytlumením dveří a použitím lepších komponentních repro dosáhnu významného zlepšení zvuku? To auto je samozřejmě v záruce, tzn. nechci dělat vyditelné změny a nechci zesilovač. Vím, že je to auto stejný jako golf, okta apod. Mám leccos načteno. Kdyby se Vám chtělo, nastřelte něco. Díky..


o 10.11.2016, 18:34 | kiklop32
o 10.11.2016, 18:37 | kiklop32
Umístění třeba takto:

Youtube video:
o 10.11.2016, 18:47 | CRK
JB: (Zdeny, nedívej se sem)
to je jako říct malejm dětem, tohle...

Youtube video:
o 10.11.2016, 23:16 | JB | Upraveno: 2016-11-10 23:17:58
CRK... já vím, no. Tak nechci ho trápit autem s motorem ze sekačky :o)

o 11.11.2016, 08:07 | rover (WoodTech)
Ten Audison případně stejný druh zesíku od jiné značky s DSP je asi nejlepší řešení. To nejmeší co se dá udělat je to vytlumení dveří a výměna komponent, k tomu bych asi uvažoval udělat i podběhy auto se tím dost zklidní.
o 11.11.2016, 21:58 | Alííí
Odkdy je Touran auto s motorem ze sekacky??? Takova chujovina.
Mam vytlumeno komplet, krome sklenene strechy, vymena vsech komponent, a se zesikem parada...
o 11.11.2016, 22:21 | JB
nojo.. ženuška má 1.4 TSI 150 PS. Já mám zatím v plánu tlumení dveří a ty podběhy. Dál tedy zatím jen ty repro. Už jen kvůli záruce. Jirka/Carmedia hodně montuje excursion. Má smysl dávat dopředu vyšší řadu a do zadu levnější, nebo by bylo lepší, aby byly stejné? Nebo to vyřešit tímto? [ Link ]

o 12.11.2016, 11:23 | hotdog
sice model 2012, ale myslím že to bude podobné [ Link ] taky chci dělat minimální úpravy interiéru
řekl bych že vepředu budou 20 tak proč tam dávat 16?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3052 sekund.