Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Ovládání autorádia na volantu

 o Navštíveno 5779x o
o 13.11.2016, 20:33 | ghostik
Zdravím všechny a prosím o radu. V Octávce I mám autorádio Symphony, které ovládám i tlačítky na volantu. Vzhledem k tomu, že toto rádio neumí přehrávat mp3, přemýšlím o vytažení rádia Sony DSX-A40UI ze starého auta které mp3 umí. Půjde mi toto rádio ovládat i tlačítky na volantu? Nebo budu muset zakoupit nějaké jiné, které umí spolupracovat s tlačítky na volantu? Originál rádio Symphony moc dobře nehraje, sice prý nějak jde zapojit do něj zezadu nějaké zařízení, které napodobuje CD měnič, ale nevím co bude nejschůdnější cesta. Snažil jsem vyhledávat tady na foru ale nějak to nevyhledává. Děkuji všem za kloudné rady.


o 14.11.2016, 08:49 | Seat Power
S jinym radiem ti ovladani nebude fungovat,musis zakoupit adapter viz.treba zde [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3132 sekund.