Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > stredobasy GZUK 165sq

 o Navštíveno 5342x o
o 11.12.2016, 10:13 | Dandis
Ahoj.mam kompa GZUC 16sq ktere jsou osazene stredobasem GZUK 165sq.ted v zime casu dost jelikos nejezdim tak me napadlo zkusit vyrobit uzaverku a br ozvucnici jak to bude znit.problem je ten ze nemuzu najit zadne TS parametry pro navrh ozvucnic.zeby je gz nikde neuvadelo,tomu se mi zase nechce verit.dokazete mi prosim vas nekdo pomoct?nebo nezkousel je uz nekdo rvat do ozvuvnic?:) dik za kazdy nazor

foto k příspěvku  od Dandis



o 11.12.2016, 11:29 | Toxxx
Nechcem ťa ťahať za nos ale ak si dobre pamatám tak som ich počul v 12l closed a bola to paráda. Chce to ale skúsiť. Auto v ktorom to hralo bolo SPL ale aj napriek tomu sa tam dal počúvať aj zvuk.
o 11.12.2016, 14:27 | kiklop32
Tak brzo po sobě :)

[ Link ]
o 11.12.2016, 23:21 | zach
Já jsem zkoušel kompa z auta dávat do ozvučnice a vcelku mě až překvapilo, jak dobře to hrálo. Za mě tedy určitě jdi do toho, pokud máš čas a peníze na materiál, proč ne :)
o 12.12.2016, 07:16 | Dandis
Ja si udelal bednicky do garaze z gladenu m165v2 co byli predtim v aute a jsem docela spokojenej :)
U gladenu ale znam hodnoty qts,fs,vas atd coz prave u gz nemuzu nikde dohledat :(
o 12.12.2016, 08:48 | Seat Power
Udelal bych ozvucnici do 15L vic ne a zmensit objem muzes vzdy,takze doladis jak se ti to bude libit.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3278 sekund.